Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
16.06.2011 23:36

Влада таки прогнула українців „примушенням до пенсійного миру”

незалежний журналіст, політолог

Регіонали прийняли у першому читанні пенсійний проект

Те, про що так довго казали синьо-червоні більшовики звершилося!!! Партія донецького паханату проголосувала в першому читанні за проект так званої пенсійної реформи. Віднині збільшується не тільки трудовий стаж призначення пенсійних виплат, а й пенсійний вік для жінок.

Законопроект уряду підтримало 245 майже не народних „тушок” Верховної Ради. Не віддали голоси за цей проект лише бютівці, комуністи та багато хто з нунсівців. Регіонал Я. Сухой під час обговорення пенсійного законопроекту визнав, що „Верховна Рада – це філіал дурдому”.

„Пенсійна реформа – новий абсурд влади за закордонними рецептами”, що кредити потрібні бізнесовим колам, наближеним до влади, які ввозять товари із закордону. Цим вони сприяють знищенню власного виробника, в результаті чого скорочується кількість робочих місць. Як наслідок, зменшується наповнення бюджетів всіх рівнів, а також бюджетів Пенсійного та інших соціальних фондів. В свою чергу, скорочення робочих місць призводить до масового відтоку з країни робочої сили, переважно кваліфікованої, що ще більше погіршує стан економіки. Ця закономірність, випробувана часом в багатьох країнах сумніву не підлягає.

очолює кум нинішнього президента в цьому випадку також не дружить з Карним Кодексом.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net