Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
16.06.2011 23:36

Влада таки прогнула українців „примушенням до пенсійного миру”

Незалежний журналіст, політолог

Регіонали прийняли у першому читанні пенсійний проект

Те, про що так довго казали синьо-червоні більшовики звершилося!!! Партія донецького паханату проголосувала в першому читанні за проект так званої пенсійної реформи. Віднині збільшується не тільки трудовий стаж призначення пенсійних виплат, а й пенсійний вік для жінок.

Законопроект уряду підтримало 245 майже не народних „тушок” Верховної Ради. Не віддали голоси за цей проект лише бютівці, комуністи та багато хто з нунсівців. Регіонал Я. Сухой під час обговорення пенсійного законопроекту визнав, що „Верховна Рада – це філіал дурдому”.

Впровадити ерзац перетворення взимку режим не наважився, бо дух майданів проти Податкового кодексу ще не стих. Після придушення декого з підприємців, кого сміховинними придірками за нібито пошкодження плитки, кого безпідставними перевірками, а кого залишивши простонеба зі своїм комірчиним бізнесом влада розпочала нову підготовку к атаці. В арсеналі знищення власного народу залишалися Пенсійна реформа, рабський Трудовий кодекс та ще земельні закони.

Опозиція мала рацію, що зашморг своїх реформ на шиї пересічних громадян влада спробує затягнути влітку. Так і вийшло. Дивлячись на апатичну та боягузливу реакцію людей на майбутній НЕжитловий кодекс (акції протесту підтримало обмаль людей) регіонали наважились до рішучих дій.

 

Куди зникли їх соціальні обіцянки-цяцянки, завдяки яким вони отримали всю повноту влади у цій державі? Якщо б Янукович був чесною людиною, то він повинен був попередити у рекламних роликах, що:

У нього не вистачить політичної волі скасувати надвеликі пенсії державним кровососам, його партія не схоче скасовувати офшорні дірки, куди перетікають кошти платників податків, що покращення життя буде сьогодні лише для обраних в вузькому колі „сходняку”.

Може тому у Віктора Федоровича не вийшло з духом вийти на прямий ефір з конкуренткою? Тоді ж перед людьми треба було відповідати, як він збирається боротися з корупцією. А як же з нею боротися, сидячи у Межигірському палаці?

Українцям потрібно усвідомити, що сьогодні корупційні схеми та безлад у країні робиться під патронатом „гаранта” Основного Закону. Навіть саму цю Конституцію переломили через коліно з подачі царедворця на Банковій. Адже вся повнота влади відтепер належить одній людині.

Стосовно сьогоднішнього законопроекту, пропрезидентська Рада має намір ввести підвищення пенсійного віку для жінок з 55 до 60 років, щорік збільшуючи його на 6 місяців, починаючи з 1 вересня.

Документ передбачає підвищення з 2013 року протягом 4 років пенсійного віку для чоловіків, що працюють на державній службі, з 60 до 62 років.

Законопроект також передбачає збільшення протягом 10 років необхідної вислуги для призначення пенсії військовослужбовцем з 20 до 25 років.

До 1 січня 2015 року непрацюючим жінкам Рада має намір надати можливість добровільного виходу на пенсію досягши 55 років за умови наявності страхового стажу не менше 30 років.

Рада має намір збільшити тривалість страхового стажу для призначення пенсії за віком в мінімальному розмірі для жінок з 20 до 30 років і для чоловіків з 25 до 35 років.

Законопроект передбачає, що при призначенні пенсії необхідно виходити з розміру середньої заробітної плати за 3 календарних роки, передуючих року звернення за призначенням пенсії, а перерахунок пенсії необхідно проводити виходячи з середньої заробітної плати, по якій призначена (перерахована) пенсія.

 

Парламент також має намір встановити призначення дострокових пенсій депутатам Ради за 1,5 роки до досягнення ними пенсійного віку.

Метою цієї реформи стало задоволення вимог МВФ стосовно зменшення дефіциту Пенсійного Фонду. Із-за затримки прийняття пенсійної реформи режим Януковича не отримав два квартальні транші по $1,5 мільярда кожен в рамках програми співпраці з МВФ, виділення яких заздалегідь було заплановане на середину березня і червня. І хай Азаров не розповідає казки, що нібито уряду індиферентно до цих кредитів.

Позики можновладцям потрібні, як акулам здобич. По іншому вони правити не можуть, бо нема тієї „тумбочки”, яку обіцяв Микола Янович. Слова влади – пусте та ще зіпсоване повітря.

МВФ в липні 2010 року схвалив програму співпраці з Україною stand-by до кінця 2012 року об'ємом більше $15,2 мільярдів для фінансування реформ і виділив торік два транші на загальну суму приблизно $3,5 млрд.

Вірно пише Л. Тартасюк у статі „Пенсійна реформа – новий абсурд влади за закордонними рецептами”, що кредити потрібні бізнесовим колам, наближеним до влади, які ввозять товари із закордону. Цим вони сприяють знищенню власного виробника, в результаті чого скорочується кількість робочих місць. Як наслідок, зменшується наповнення бюджетів всіх рівнів, а також бюджетів Пенсійного та інших соціальних фондів. В свою чергу, скорочення робочих місць призводить до масового відтоку з країни робочої сили, переважно кваліфікованої, що ще більше погіршує стан економіки. Ця закономірність, випробувана часом в багатьох країнах сумніву не підлягає.

Такі дії влади є абсурдними, а мовчазна згода народу з такими її діями – абсурдом з боку тих, „хто є єдиним джерелом влади”.

За старою комсомольською звичкою, пан Тигіпко промовчав про те, що збільшення пенсійного віку та необхідного для отримання пенсії стажу призведе до ще одного ганебного явища - зменшення розміру пенсії, що на думку Л. Тартасюка суперечить 22-ій статті діючої Конституції України. Внаслідок інфляції пенсія щороку зменшується завдяки вимогам ст.56 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Через п’ять років перебування на пенсії, статки пенсіонера, що мав стаж 30 років і заробітну плату розміром в 1,5 рази вищу ніж середня, стають близькі до мінімальної пенсії.

Мовчать помічники Януковича і про те, що переважна більшість працівників бюджетної сфери (наприклад, вчителі та лікарі) мають заробітну плату, всупереч чинному законодавству, в межах половини середньої. Вони матимуть пенсію більшу за 1000 грн. при стажі понад 70 років! Для цього необхідно прожити вчителю не менше 91 року, а лікарю - не менше 93! Про те, що 99% з них стільки не живуть відомо всьому світу за винятком Сергія Леонідовича, Миколи Яновича, Віктора Федоровича та розробників „революційної” реформи. При нинішній зарплаті, пенсії згаданої категорії населення не тільки будуть мінімальними, а завжди будуть дотуватись до мінімальних. Це також не вирішує проблем скорочення дефіциту Пенсійного Фонду. Саме тому запропонована реформа може без перебільшень стати революційною!

Сьогодні пан Тигіпко повідомив, що кількість пенсіонерів в країні складає 13, 8 млн. а кількість працюючих - 14 млн. З урахуванням того, що нормами чинного пенсійного законодавства передбачено відрахування до Пенсійного Фонду 25,4% відсотка номінальної заробітної плати, а це близько 2500 грн. на початок цього року, легко визначити середній розмір пенсії, яку можна забезпечити. Після невеликих розрахунків ми отримаємо близько 650 грн., що значно менше від мінімальної.

Окрім того, мінімальний розмір пенсії передбачає субсидії на комунальні послуги та кошти на утримання апарату для їх оформлення. Це є додатковим навантаженням на Держбюджет, що має на сьогодні чималий дефіцит. Скорочення бюджетного дефіциту також вимагає МВФ.

Приходимо до висновку, що запропонована урядом пенсійна реформа, поставлених урядом завдань не вирішує. При цьому значно погіршується соціально-економічне становище тих, хто в своїй сукупності за 5-ю статтею чинної Конституції „є єдиним джерелом влади”. Така пенсійна реформа погіршує становище навіть чинної влади. Для нинішніх урядовців 15 тисяч пенсіонерів з числа урядовців є людьми. А всі інші тоді хто?

Чи відповідають такі дії чинної влади 21-ій та 68-ій статтям Конституції? Безумовно, що ні! Тоді, чому цим антиконституційним проектом і його розробниками ще досі не зацікавилась Генеральна прокуратура, яку своїми податками утримують 14 млн. громадян України? Дії урядовців підпадають під вимоги 60-ї статті Конституції і мають ознаки карного злочину. Бездіяльність Генпрокуратури, яку очолює кум нинішнього президента в цьому випадку також не дружить з Карним Кодексом.

Влада каже, що у неї нема виходу. Звичайно, якщо мало мозків або вони зцементувались на менталітеті червоного директорату , то так воно і є. Якщо б було інакше, то не стали б регіонали нищити ділову активність Податковим кодексом. Хто зараз підрахує, скільки людей втратило робочі місця завдяки владі Януковича?

Замість цього, потрібно було починати із того, що обіцяв пан Янукович своїм виборцям: податкових канікул для нових підприємств, скасування бюрократичних дозвільних структур та хабарних інститутів ДАЇ та санепідемстанції, стимулювати виробництво. В решті решт, потрібно було починати з модернізації енергетичного сектору та заохочувати альтернативні джерела енергетики, а не клянчити у Росії скидки.

Оздоровлення пенсійної системи неможливо без законодавчого стимулювання інвестиційних процесів в економіці. А про які стимули можна казати, при такому законодавстві? Почати слід хоча б з виконання чинних законів: не можна протягом бюджетного року змінювати податкові правила, а про ведення нових необхідно попередити хоча б за півроку (п. 4.1.9 Податкового кодексу), не можна застосовувати репресивне тлумачення норм податкового закону (п. 4.1.4 Податкового кодексу).

Хоча про що йде мова, коли замість надання можливості вітчизняним науковцям досліджувати історію власного народу, проФфесура з Грушевського притягує навіть шкільні підручники до міфологічних ідеологем сусідньої держави.

Влада каже, що вона „професійна”. Але в цьому є великі сумніви. Натомість... Режим, дійсно, дуже фахове перекладає проблеми власної некомпетентності на плечі народу. Питання лише у тому, скільки ще часу витримають спини українських трударів таких бездарних та подекуди злочинних „слуг народу”?

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net