Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.05.2011 02:36

Чорний Ворон вже близько

незалежний журналіст, політолог

Зустріч із письменником

Із задоволенням поспілкувався із народним письменником України – Василем Шклярем. Дивовижна людина, сучасна та обізнана в історії, тому й Патріот з великої літери.

В Червоній залі Будинку актора яблуку ніде було упасти – люди стояли навіть у проходах. Запитань – безліч, тому творчий вечір був більш схожий на передреволюційну нараду.

Дехто вважає цій роман за лісову романтику українських бунтівників. Але насправді підтекст твору набагато глибший. Я би сказав – філософсько-революційний. Бо не лаялися б так на художню роботу нинішні можновладці. Деякі читачі порівнюють боротьбу українських повстанців Холодного Яру у романі із нинішнім становищем в Україні.

своїми друзями – режисером та продюсером , які б могли для початку зробити англомовний фаховий сценарій майбутнього фільму. Тим паче, сама продюсерка родом з Черкащини , як і Холодноярівські герої. Пан Василь попередньо погодився – отож чекатиме на продовження розмови.

Чорний ворон вже навіс над Україною! Тримаймося!

  Поруч з бунтівним письменником сучасної України

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net