Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
08.02.2011 14:04

У Криму продовжується наступ на українське

незалежний журналіст, політолог

Чи вистачить у Януковича сміливості та розуму захистити Конституцію країни?

Російські організації заявляють про першу перемогу і вже говорять про розмежування повноважень між Києвом і Кримом.

TCH.ua.

"У поточному році кримський парламент зробив ряд послідовних кроків, пов'язаних з поверненням собі російського імені, хоча про завершення цього процесу говорити ще рано.

 

Ось так маргінали назвали комендатуру гауляйтерів за часів януковичів

  "По суті, питання не тільки у відновленні історичного найменування "Верховного Совета". Ім'я - це прапор, під яким іде наш представницький орган. Але ще більш важливо те, які рішення для зміцнення Республіки він приймає, - підкреслив Андрій Козенко. - Сподіваюся, новий склад "Верховного Совета" Криму продовжить починання щодо зміцнення кримської Конституції, автономії буде надано право законодавчої ініціативи, з'явиться можливість розширити повноваження і вирішити питання про одноканальний бюджет, а також, на додаток Конституції Криму, - можливість підписання Договору про розмежування повноважень між Києвом і Кримом, центром і автономією".

П’ять копійок:  Те, що в Криму під час господарювання прокремлівських партій збільшилася вдвічі злочинність , проросійські організації зовсім не хвилює. Агітпроп символізму для манкуртів важливіше соціальних проблем виборців.

розроблялися плани по скасуванню кримської автономії відразу з моменту обрання президентом України В. Януковича. Яку тактику вибере київське керівництво ПР зараз важко сказати, але те, що боротьба за вплив на кримську владу точиться запекла можна констатувати однозначно. Не зрозуміло поки, чому представник президента у Криму ні як не реагує на антиконституційні дії місцевої влади. Адже, за Конституцією України державна мова у нас поки одна – українська. І чим заважав переклад назви кримського парламенту на три офіційні мови АРК – українську, російську та кримськотатарську, сказати важко.

зміни у програму розвитку та функціонування української мови , відмінено фінансування регулярного проведення семінарів-практикумів з ділової української мови для чиновників та вилучено фінансування з пункту про проведення моніторингу мовних процесів у різних галузях життя. Зменшено також фінансування видання часопису українською мовою „Діалог” та багатьох інших заходів.

Щось, чекатиме на реакцію президента України. Якщо Янукович дійсно – гарант Основного Закону та президент всієї країни, як він любить це підкреслювати.

 

Кримський парламент у минулому році. Кому заважала тримовна назва ВР АРК? Тільки російським нацистам

  До речі, оця будівля і саме в такому стані стоїть напроти Верховної Ради АРК вже більше десяти років (метрів 70-ть від нової російськомовної табличкі Совєт). Російськомовні депутати все ніяк не можуть привести до ладу цю споруду. Напевно, потрібно й її охрестити за призначенням. Наприклад, „русское чудо” в традиційному стані „русского бардака”. Напевно, це ноу-хау разом з російськомовним совєтом надасть поштовх туризму в автономію)

 
Перемога проросійських „господарників”
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net