Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
28.04.2010 13:08

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

незалежний журналіст, політолог

Громадська Конституційна Рада, Правління Українського клубу звертаються до всіх свідомих громадян України, до всіх українців по крові, до всіх українців по духу: українська нація стоїть перед реальною загрозою втрати української незалежної соборної демокр

Громадська Конституційна Рада, Правління Українського клубу звертаються до всіх свідомих громадян України, до всіх українців по крові, до всіх українців по духу: українська нація стоїть перед реальною загрозою втрати української незалежної соборної демократичної держави.

гідність і право вибору, реваншистсько-окупаційна влада скасувала. Вона відкрутила світоглядно і політично ситуацію в країні до часів УРСР. Основною цінністю для неї є Росія, російська ідея, російські інтереси і російське майбутнє. Відповідно – Україна має стати Малоросією з усіма відповідними наслідками. Слід зазначити, що Україна вже це проходила у своїй історії безліч разів, починаючи з варягів у Києві, закінчуючи фашистською та більшовицькою окупацією. Проходити пройдене ще раз немудро, невдячно, безперспективно.

українська ідентичність. Їм ворожа українська історія. Їм очі виїдають українські герої, які поклали своє життя за українську національну державу. Їм шкодить українська мова, яка є єдиним язиком української нації. Їм ненависне українське майбутнє, бо їм нема там місця.

політична консерва – вичерпав себе, бо його ляльки і ляльководи – «сліпі поводирі сліпих. Коли ж сліпий веде сліпого, обидва впадуть у яму». Його основне завдання – самозбереження, самовідтворення і самозабезпечення за рахунок сучасних українців, свідомих громадян України та їх нащадків. Політична консерва себе вичерпала. Вона має поступитися новому політичному поколінню, яке закладе засади української національної демократичної держави. Кожен українець має усвідомити одну просту істину: «Свобода – коли за тебе не думають, самостійність – коли за тебе не платять».

нація – це гідність. Саме про націю говорив Ісус Христос: «Кожне бо дерево за своїм власним плодом пізнається, не зривають бо з тернини смокви, ані з ожини не збирають винограду». Сьогодні потоптано національну і людську гідність кожного українця, кожного свідомого громадянина України. У них забрано право вибору, дане їм Господом, а не кесарем, тим більше не каліфом на годину.

українських цінностей (нації, держави, землі, духовної тяглості, віри, достойного життя, безпеки, мови, свободи вибору, сім’ї, майбутнього), а також позбавляє кожного українця, кожного свідомого громадянина України можливості розпорядитися своїм вмінням зреалізувати свої можливості у своїй національній державі, у своєму україноцентричному громадянському суспільстві. Як мовиться у Святому Писанні: «Хто має, тому дасться; а хто не має, заберуть і те, що йому здається, нібито має».

не бійся.

українську ідею: побудова української національної демократичної держави, побудова україноцентричного громадянського суспільства.

усвідомити українські цінності і зробити свій вагомий внесок у розвиток україноцентричного громадянського суспільства, в побудову української національної демократичної держави – а значить забезпечити собі і своїм нащадкам достойне українське майбутнє.

Громадська Конституційна Рада, Правління Українського клубу

27 квітня 2010 року

ПРОСИМО СПРИЯННЯ У ПОШИРЕННІ ДАНОГО ДОКУМЕНТА

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net