Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
26.05.2013 01:26

Крокодиляча правда

Незалежний журналіст, політолог

Технології блакитних фашистів

Сьогодні дружина прийшла з крамниці із сльозами на очах. Ледве перевела подих, розповідає:

Підійшла вона пакувати сумки на столі із контрольними терезами, від якого вже відійшов дідусь з торбою. Через хвилину примітила, що літня людина залишила свій пошарпаний гаманець. Погукала вслід, дід наче глухий, довелось просити охорону наздогнати дідуся, щоб повернути йому кишеньковий «скарб». Коли чоловік зрозумів, що йому повертають забутий гаманець, з його присліпуватих оченят рікою полилися сльози!

Плаче дід і говорить : - Дитятко, тут були всі мої збереження! Я не вірю, що таке трапилось, щоб мені повернули втрачений гаманець.. Невже таке ще буває?..

Дід навіть знепритомнів, охоронцям довелось всадити його на стілець.

Подумалось, що дідусів гаманець міг потрапити в руки якому-небудь гультяєві або просто байдужому співвітчизникові. Така втрата для літньої людини могла б стати останньою крапкою в його житті. Що потрібно для інсульту старенькому?..

 *****

Згадав вчорашній цирк на Шустер-LIVE актриси «погорілого рейхстагу». Борець із собі подібними фашЫстами Інна Богословська, мов, в дешевому кафешантані застосувала третій дубль політтехнологій партії влади і теж лила сльози:

 

Першим дублем на зорі сходження Віктора Федоровича до політичного Олімпу регіонали мали установку на іронічні, поблажливі й удавані посмішки з приводу і без у бік попередників. Потім блакитні і дуже багаті фашисти придумали технологію називати опонентів своїм же ім’ям. І не важливо, що визначення фашизму вельми підходить саме донецькому угрупованню ПР в союзі з комуністами (соціалізм + тоталітарна влада в обіймах великого олігархату, поліцейська держава з культом особистості і жорсткою цензурою, замість антисемітизму – совєцька українофобія).

Вчора стартувала третя частина марлезонського балету з примітивного збірника технологій влади - крокодилячі сльози про тяжкі справи народні.

Дбайливиця сірих і убогих, в образі Матері Терези артистично заламувала білі рученьки, які захищали рейдерів народних підприємств, скидала сльози, настояні на покращенні та стабільності. Але, ефірний рейтинг вперто не демонстрував народну любов до штатної провокаторки. P>

Мабуть, народ втомився від регіонального цирку. Дідусь, що радується знайденому потріпаному гаманцю напевно в курсі, що завдяки таким актрисам ми маємо сьогодні владу олігархів і пенсійну горе-реформу від комсомольського ватажка. Замість підвищення пенсій, яку обіцяла партія регіонів до 2000 грн., стареньких і інвалідів ощасливили аж на 10 карбованців. Захисниця пінчуківських і фірташевських «заводів і пароплавів» напевно забула, як одного разу висловила правду про своїх нинішніх босів:

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net