Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
14.04.2013 00:36

Нові проекти старих технологів

Незалежний журналіст, політолог

Допоки народ очікує на програму постреволюційної країни, в мережі з’явилися противсіхи кучмівської епохи

Допоки народ очікує на програму постреволюційної країни від опозиції, в мережі з’явилися противсіхи кучмівської епохи

В останні дні в блогосфері активізувався Юрій Збітнєв, голова кишенькової партії "Нова сила" з дуже невиразною ідеологією, яка обтікаємо і популістські називається «Солідаризм».

По-друге, про схожу нелегітимну гілку типу Конституційної Асамблеї мріє і пан Медведчук за лекалами свого кума з ФСБ. Тобто, третя прокремлівська сила проти нинішньої влади, але водночас їх не влаштовує та лякає національно-демократична революція і вони будують якісь фентезі типу ГКЧП, щоб посіяти розбрат в стані опозиції і загальний хаос в державі. Такий проект надасть лише можливості окремим особам для крадіжок - в мутній воді багато улову, і по-друге, якщо не спрацює проект, можна розколювати суспільство і державу і, головне, опозицію. Схоже, ця технологія переслідує саме цю мету.

Ми стомились від виборів, партій і брехливих політиків=

Повернення національних багатств народу =

Політичну люстрацію, що передбачає відсторонення від влади політичної еліти що протягом останніх 10 років перебувала при влади та обмеження в політичних правах на найближчі 10 років=

*****

Придивимося трошки до біографії нового-старого противсіха:

нагадують «Український вибір» кума В. Путіна, який, схоже, зазнав фіаско . Хоча, можливо, Банкова за допомогою цього проекту нейтралізуватиме самого Медведчука.

*****

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net