Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.11.2016 18:49

Адвокатура – чи є різниця між українськими та російськими адвокатами

Не все то адвокат, що блищить. Не кожен, хто носить прізвище Фейгін – це адвокат. Навіть коли сам себе так називає. Як відрізнити справжнього адвоката від спеціаліста з самореклами?

юрист.jpg

Частина1. Не все той адвокат, хто слова промовляє

Нещодавно я писала, як падаєрівень адвокатури в Україні, при цьому розбір «польотів» робила на прикладах. Якщож ви думаєте, що представники нашої адвокатури за своїми професійними якостямисильно відрізняються від адвокатів в інших країнах, то мушу вас розстроїти. Дляпочатку, щоб далеко не ходити, розглянемо адвокатів Російської Федерації.

Чому саме з Росії – бо їхзаконодавство доволі-таки схоже з нашим, як і системність та спрямованість, вцілому, роботи усіх трьох гілок влади.

Для прикладу візьмемо відомого натеренах України адвоката Марка Захаровича Фейгіна. Пересічному українцю вінвідомий по справах Мустафи Джемілєва, Надії Савченко, Романа Сущенка.

Чому саме цей адвокат? А тому, щойого рекомендували Надії Савченко у Міністерстві закордонних справ України.

 

Справи,які вів Фейгін та які вироки були винесені підзахисним.

Якщо уважнопочитати біографію Фейгіна, виявляється, що наш адвокат прославився більше не своїмиперемогами в залі суду, а скандалами, гучними заявами для преси та під час прес-конференцій.

Дивіться самі.

Справи МаркаФейгіна– та їхні результати:

-                  Представництвоінтересів трьох учасниць Pussy Riot у судовому процесі, результатом якогостало винесення обвинувального вироку, присуджено по 2 роки колонії. Булоподано скаргу до Європейського суду з прав людини. Дівчата вийшли раніше, ніжотримали рішення ЄСПЛ.

-                  Представництвоінтересів Леоніда Развозжаєва у справі щодо підготовки масових заворушень06.05.2012 на Болотній площі в Москві. Згодом Фейгін був відсторонений відсправи, оскільки проходив у ній СВІДКОМ! Але ж згідно законодавства РФ адвокатне може виступати у декількох іпостасях під час кримінального процесу. Або ж тиадвокат, або ж свідок, або ж експерт.

-                  Представництвоінтересів Іллі Горячева у справі щодо організації низки вбивств, створенняекстремістської банди і незаконному зберіганні зброї. Російський націоналістГорячєв (керівник БОРН – Бойової організації російських націоналістів) засудженийдо довічного ув’язнення.

-                  Окупаційнавлада Криму заборонила одному з лідерів кримських татар Мустафі Джемілєвав’їжджати на територію півострова. Мустафа заявив одразу, що оскаржуватиме церішення. Своїм адвокатом він обрав Марка Фейгіна ! Як нам всім відомо, і на сей день йому заборонено в’їжджатидо Криму.

-                  Представництвоінтересів Надії Савченко у справі щодо вбивства двох російських журналістів. ПідзахиснаФейгіна була засуджена до 22 років ув’язнення. Але Надії повезло – їїпомилували і обміняли на двох громадян РФ.

Але кожна справа, в якій бравучасть цей скандально відомий адвокат – це була феєрія. Судові процесисупроводжувались гучними прес-конференціями, заявами у СМІ, протестнимиакціями, де зіркою був Марк Фейгін.

Проте, беручи до уваги кількістьпублічних виступів та їх наслідків, складається таке враження, що пан Марктільки «піариться». 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net