UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
03.03.2015 02:36

Нова доменна зона України UKR.EU

Частный бизнес

Нова доменна зона України. ukr.eu  Україна - Євросоюз Доменні імена, хостинг та єлектронна пошта в зоні ukr.eu

ukrlogo.jpg


Нова доменна зона України. «ukr.eu»  Україна - Євросоюз

У звязку з підписанням Україною асоціацією з ЄС, та поступовим переходом стандартів виробництва, та бізнесу на європейські стандарти була створена доменна зона ukr.eu . Доменна зона починає свою роботу спочатку у тестовому режимі, ви зможете побачити роботу сервісу та оцінити його якість, у цей період пропонується доменне ім'я та хостинг безкоштовно. По закінченню періоду тестування ваше доменне ім'я зберігається за вами.

Прості доменні імена разом з хостингомпропонуються за ціною лише від 1 євро на місяць. За цю ціну Ви отримаєте якісне обслуговування та безліч можливостей для себе і своїх ідей.

Всім відомо, що зараз в багатьох доменних зонах вже дуже багато імен, які вже зайняті, якщо ви були вимушені закривати свої сайти в доменних зонах  «ru, su», то ukr.eu саме для вас. Це допоможе вам позиціонувати свій бізнес як європейський і допоможе зберегти його та розвити, відкриє вам нові горизонти та можливості. Сервіс пропонує європейську доменну зону, і європейський рівень обслуговування. В наявності є великий вибір доменних імен. Україна у Євросоюзі, це цілковито нові стандарти та вимоги, тому не треба гаяти часу!

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]