UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
07.03.2019 21:03

Ми з тобою однією крові - синьої

Політтехнолог "SIC Group Ukrainе". Голова політичної партії "Національна платформа

Євген Мураєв зняв свою кандидатуру на користь Олександра Вілкула

Від умовно синьої опозиції на пост Президента балотувалися троє кандидатів. Найсильніший з цієї трійці - лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко. Він має достатню підтримку завдяки високому рівні впізнаваності та входить до п’ятірки лідерів соціологічних опитувань з рейтингом від 8-12% за різними даними.   

Його конкуренти за синій електорат наслідуючи приклад Гриценко-Садового вирішили об’єднатися. Євген Мураєв зняв свою кандидатуру на користь Олександра Вілкула. Сильний хід від останнього, якщо дивитися на дослідження соціологів.

З наближення часу Х Євген Мураєв поступово став здавати позиції. 4 березня соціологічна група «Рейтинг» оцінювала рейтин» Євгена Мураєва на рівні 2,5% голосів. Рівно місяць тому 4 лютого він мав підтримку в 3,4%.  

У Олександра Вілкула навпаки прослідковується тенденція до збільшення рейтингу. 25 лютого згідно опитування КМІС його рейтинг складав 3,1%, а ще 4 лютого він мав лише 1,8% підтримки серед потенційних виборців.

Євген Мураєв відповідає на запит молодого лідера-господарника. Але він немає польових структур, які розгорнуті у регіонах за які відповідає  Олександр Вілкул.   Потенційно їхня парламентська сила може відібрати до 30% голосів у своїх колишніх союзників по синьому табору. Від попередників їм дістався також візуально непоганий брендбук «Партії регіонів», який вони використовують у рекламно-агітаційних матеріалах. Він має на меті навіювати виборцям спогади про часи стабільності, порядку та миру.  Також не варто забувати про вигоду від інформаційної підтримки Олександра Вілкула на каналі Євгена Мураєва. Це не радикальний ривок, але гарний плацдарм для успішної парламентської компанії.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]