UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
09.02.2015 02:34

Гібридна війна та її наслідки

Політтехнолог "SIC Group Ukrainе". Голова політичної партії "Національна платформа

Аналізуючи перемовини та події на Донбасі, кулуарних елемент, можна виділити ключові точки, що впливають на розвиток подій.

384647565.jpeg


1. Гібридна війна. Всі розуміють, що в Україні є російські війська. Але назвавши АТО війною ми маємо припинити всі економічні відносини з РФ. Виходячи з фактору енергетичної залежності Європи та економічного впливу, суттєвого лоббі в країнах ЄС та наддержавних структурах, зрозуміло, що війна  залишиться у гібридному форматі й надалі.
im578x383-ukraine_russia_war_argumentua.jpg


2. Україна стає об'єктом перемовин. Українська влада все більше втрачає роль суб'єкта. Причиною тому є відсутність реальних реформ, високий рівень корупції, недостатня скоординованість на фронті. Це призводить до прийняття правил, що диктуються Європою за для отримання чергових форм матеріальної, військової та інших форм підтримки.  
384646663.jpg
 

3. Публічні конференції, зустрічі, перемовини - ніколи не покажуть реальної картини справ. Вони використаються  як дипломатичні процедури та робота на "внутрішнього виборця" (особливо яскраво спостерігаємо на прикладі представників Республіканської партії США). Реальні перемовини - кулуарні й не надто позитивні для України. 
504155.jpg
 

4. Амністія, автономія, фінансова підтримка відбудови Донбасу - цілком можлива реалія. Варіант автномії Донбасу не прийнятний для України, він призведе до капітальних витрат на інфраструктурні відновлення, в той самий час формування нових політичних еліт, чергових "референдумів" та постійної небезпеки у зв'язку з  інформаціною роботою РФ та нарощуванні військової потужності, здатності суттєво впливати на внутрішню та зовнішню політику України.
захар.jpg

5. Затягування виконання зобов'язань з боку РФ. Гібридна війна та економічна залежність дозволяє РФ використовувати класичні для неї сценарії з модифікаціями: Придністров'я, Абхазія, Південна Осетія, Чечня. Важливо пам'ятати й те, що нині підтримка політики Путіна в Росії є високою, суттєві зміни електоральних настроїв, або надзвичайно рішучі економічні санкції (відключення SWIFT, розширення списку компаній які підлягають під санкції тощо) здатні змусти поступитися  й відійти від амбіції "кривавої дороги до Криму". 
n4KKx7BvyBg.jpg
 

Позиція слабкого неприємна, тим паче можливо саме ці трагічні події стануть каталізатором рушійних змін в країні: вскочивши в останній потяг провести реформи, розпочати нормальне партійне будівництво та конкуренцію ідей, а не брендів з подачі ресурсотримачів, хороший інвестиційний клімат, а відтоді й економічне зростання...
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]