UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
28.01.2015 11:40

Чи достатньо резолюцій для перемоги?

Політтехнолог "SIC Group Ukrainе". Голова політичної партії "Національна платформа

Звернення чи рішення? Ратіфіковані резолюції, чи такі, що мають дорадчий характер. Військовий стан чи надзвичайний стан? Більшість громадян не розуміють достеменно поняття прийнятих в Україні та світі рішень. Вони вкладають сподівання на те, що слова нареш

Звернення чи рішення? Ратіфіковані резолюції, чи такі, що мають дорадчий характер. Військовий стан чи надзвичайний стан? Більшість громадян не розуміють достеменно поняття прийнятих в Україні та світі рішень. Вони вкладають сподівання на те, що слова нарешті перетворяться в реальні санкції, реальний мир, однозначну позицію. 

1393868087-7993.jpg

Зрозуміло, що такі кроки як відключення від SWiFT системи чи суттєвого розширення списку компаній з РФ, що не зможуть користуватися грошима з Европи - крайній крок та суттєвий удар по агресору. Але й суттєвий удар по економіками інших країн. Так само визнання (кваліфікація)  ООН Росії як агресора видається не реальним, для таких рішень необхідно принаймні 9 голосів, з них голоси 5 постійних членів Ради (Серед яких сама РФ). Така сама ситуація щодо виключення РФ з Ради безпеки ООН, що так широко тиражується через заяви Самопомочі. 

0e24b10c0b4346b3a12c4fa47cdbdbbf1409884643.jpg

Що ж робити? У мене є відповідь з точки зору політтехнолога - перемогти змістами. Влада РФ надто залежна від електоральних нстроїв та рівня підтримки громадян. Тому конструктивна критика, співпраця з думаючи ми людьми, інформаційна кампанія в Інтернеті може дати результати. Мова йде не про матерії слова та шаржі на лідерів Единої Росії, мова йде про аргументи, використання думок "реальних очевидців" (до речі яскравий метод роботи самої РФ), листи, конструктивне коментування статей. 

Не менш важливим є конструктивний тиск на владу, виявлення "маніпуляцій термінами", "вибіркової люстрації", "корупції в оборонній та інших сферах. Підготовка до місцевих виборів та реальна, державницька, грамотно робота на місцях. Якщо цього не станеться, якщо самі українці не сформують позицію і стандарти в політиці, не каталізувати реформи - ситуація може набути сумного сценарію. Наснаги всім нам.

 


Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]