UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
24.01.2014 12:40

Що таке Народна Рада і чи врятує цей орган Україну?

Політтехнолог "SIC Group Ukrainе". Голова політичної партії "Національна платформа

Наразі Народна Рада має зародковий стан! Пропоную проаналізувати сценарії, що можливі при нинішніх вводних! 1. По суті Народна Рада може стати черговим бутафорним органом. 2. Народна Рада як повноцінна альтернатива нинішнім органам влади.


Наразі Народна Рада має зародковий стан! Пропоную проаналізувати сценарії, що можливі при нинішніх вводних!

1.        По суті Народна Рада може стати черговим бутафорним органом.

2.         Народна Рада як повноцінна альтернатива нинішнім органам влади.

 

24.01.14_grushevskogo_2_36.JPG

Нині Народна Рада обрала Президію у складі трьох опозиційних лідерів.

Другий сценарій є найбільш конструктивним і допомагає опозиційним лідерам відновити позитивний образ. Народна Рада працює на правах міжфракційного об’єднання. Така практика була розповсюджена у 90-х роках й використовувалась опозиційними силами.

«Як це працює?! Обласна рада передає повноваження обласній адміністрації, що в свою чергу формується  вертикаллю влади, а у нинішній ситуації  вини почнуть формувати обласні виконкоми» - так зазначив Дмитро Ільченко, юрист партії «Батьківщина».

Робота на місцях  може бути також у двох формах:

1.        Формування «відрядів самооборони» , що по суті може призвести до кровавих сценаріїв у містах.

2.        Організація голосування на місцях  у формі референдуму. Ідея референдуму видається цікавою , адже просто збір підписів не стане важелем впливу та аргументом  у перемовинах.

 

Якщо Народна Рада ініціює своєрідну виборчу кампанію (по суті зробить імітацію виборчого процесу, з дотриманням строків, реєстрацією кандидатів, веденням виборчої кампанії, створенням виборчих списків,  голосуванням з реєстрацією ідентифікаційних номерів чи номерів документів).

Подібну практику опозиціонери використали 1-5 грудня, коли у Київраді було утворено    Загальні збори. Цей орган  утворив відповідні комітети. Таким  чином орган видавав документи, що допомогли зберегти музей в КМДА. З ним рахувалися державні служби та через  тиждень почали надсилати листи та запити  на зазначений орган.

 

На мій погляд, опозиції варто обрати сценарій проведення виборів у місцеві органи влади, ця кампанія дозволить ефективно впливати на політичних опонентів, мобілізувати  прихильників та електорат. Показати нову якість комунікації та отримати перемогу в 2015 р.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]