UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
13.12.2013 18:21

Відправні точки. Євромайдан

Політтехнолог "SIC Group Ukrainе". Голова політичної партії "Національна платформа

Євромайдан - технологія чи волевиявлення?!


У будь-якому суспільному процесі завжди є технологічна частина, в тому числі і у Євромайдані.


Невеликі акції можуть бути штучно організовані:  вони мають певний сценарій та варіанти подачі у ЗМІ, генерують інформаційні приводи! Так нині двома  партіями влади - "організовано мітинг проти радикалізму Євромайдана, сотні прихильників партії прийшли під Верховну раду захищати послідовну позицію Президента".


Але треба врахувати, що без ідеї, без меседжу технологічно організувати  рух неможливо. Тим паче, настільки масштабний! Можу Вас запевнити - ні одна із "польових" структур не може забезпечити організацію такого руху людей, як нині в центрі столиці! Це щира участь людей!


Що ж було відправною точкою масового протесту? Звісно розгін студентського протесту! Давайте поглянемо на хронологію подій й зупинимося на базових відправних точках! Невелика акція на Майдані, що була організована через Фейсбук активістами, зокрема – Мустафою Найємом. Після чого опозиційні сили збирали актив мітингувальників на підтримку підписання угоди про асоціацію з ЄС, так само Партія регіонів організовувала прихильників! 

Студенти відділилися від політичних маніфестацій та організували свій штаб протесту на центральній площі! У них несподівано з'явилася коштовна техніка, звук, намети, харчування та засоби обігріву. Для комплексного бачення зазначу, що техніку було підключено до підстанції метрополітену, що для опозиційних сил майже неможливо! О 2.00 ночі техніку було зібрано та вивезено, після чого о 4.00 ранку сталася сумнозвісна подія! По суті Партії регіонів не був вигідний такий сценарій. Можливо, тут ми спостерігали впливи зовнішніх гравців! Після чого люди вийшли на вулицю для захисту прав людини!


У продовження теми, давайте згадаємо ситуацію з Леонідом Кучмою та справою Гонгадзе! Європейський вектор для Президента та країни тоді став закритий на довгі 13 років. Адже Україна зарекомендувала себе як країна, де є порушення прав людини! Так само і сьогодні "кривава ніч" на Майдані могла бути грою російських спецслужб для попередження прийняття Януковичем рішення на користь Європи. Так само справедливою є версія про розділення та стійке протистояння між групами впливу в партії влади.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]