Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
23.06.2012 15:15

Рада дозволила власникам будинків самостійно обирати собі ЖЕКи

Член Нацсовета КМУ по вопросам ОСМД, заместитель председателя "Союза собственников жилья Украины", председатель "Ресурсного Центра ОСМД Донецкой области"

Верховна Рада дозволила власникам житлових будинків самостійно обирати...

Верховна Рада дозволила власникам житлових будинків самостійно обирати спосіб управління будинком та визначати виконавців житлово-комунальних послуг, а також зобов’язала орган місцевого самоврядування визначити управителя на конкурсних засадах у порядку, який встановить Кабінет міністрів у разі, якщо співвласники будинку не змогли цього зробити.
 

За відповідний законопроект про внесення змін до Закону "Про житлово-комунальні послуги" проголосувало 228 народних депутатів.

Документом також передбачається, що якщо власники чи співвласники приміщень у багатоквартирному будинку не змогли визначити управителя та не створили ОСББ, то управитель таким будинком має бути визначений органом місцевого самоврядування на конкурсних засадах у порядку, який встановить Кабінет міністрів.

Як зазначив доповідач цей законопроект народний депутат Ігор Лисов, його ухвалення дозволить створити умови для розвитку існуючих підприємств державної та комунальної власності, які працюють на ринку житлово-комунальних послуг.

Теги: вр, осмд, жэк
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]