Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
01.04.2012 03:46

Шахраї намагаються ввести в оману ОСББ

Член Нацсовета КМУ по вопросам ОСМД, заместитель председателя "Союза собственников жилья Украины", председатель "Ресурсного Центра ОСМД Донецкой области"

Учора Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звернулося до Міністерства внутрішніх справ з проханням провести перевірку факту фальшування офіційного бланку Мінрегіону.

Учора Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України звернулося до Міністерства внутрішніх справ з проханням провести перевірку факту фальшування офіційного бланку Мінрегіону.

З невстановленою поки-що метою, невідомі розіслали ряду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в Одеській області листа, у якому пропонували взяти участь у конкурсі на проведення ремонтних робіт із залученням іноземних інвестицій, для чого пропонували співвласникам надати кошторис робіт та висновок незалежної аудиторської перевірки. Форма бланка не відповідала зразку, текст містив помітні граматичні та стилістичні помилки, лист не був оформлений відповідно до встановлених вимог діловодства, був підписаний не уповноваженою на те особою, для чого зловмисники використали ім’я реальної людини – головного спеціаліста Міністерства. Завдяки цьому, власне, і виявився факт фальшування – представниця одного з ОСББ вирішила пересвідчитися у правдивості документа, зателефонувала до реального фахівця Мінрегіону та надіслала по факсу копію фальшивки.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України категорично заявляє, що такі спроби ввести в оману представників ОСББ не матимуть успіху. Адже і форму бланка Міністерства, і підписи більшості уповноважених осіб Мінрегіону добре знають керівники об’єднань, які часто особисто спілкуються з керівництвом відомства. Крім того, будь-які конкурси проводяться виключно з розміщенням їхніх умов у вільному доступі на веб-сайті Міністерства.

Мінрегіон попереджає всіх учасників ОСББ про зростання активності шахраїв та закликає при наявності найменших сумнівів у правдивості документів негайно звертатися до Міністерства.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]