Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
03.09.2015 10:00

Відповідальність магазина за продаж недоброякісної продукції?

Громова придбала товари у продовольчому магазині 28 грудня 2000 року. Роздивляючись придбане, вона звернула увагу на те, що термін реалізації йогурту скінчився 25 грудня 2000 року, а придбані консерви бомбажні. Громова звернулася до адміністрації магазину

Громова придбала товари у продовольчому магазині 28 грудня 2000 року. Роздивляючись придбане, вона звернула увагу на те, що термін реалізації йогурту скінчився 25 грудня 2000 року, а придбані консерви бомбажні. Громова звернулася до адміністрації магазину з вимогою повернути їй гроші за 2 банки консервів, а також обміняти придбані 5 стаканчиків йогурту.
Яку відповідальність несе магазин за продаж недоброякісної продовольчої продукції? Чи будуть повернені Громовій гроші, а також здійснений обмін неякісних товарів?

Рішення

Товари, строк придатності на які минув, підлягають утилізації та знищенню. Якщо покупець придбав товар, строк придатності на який минув, у нього виникають права, встановлені чинним законодавством у випадку придбання товару неналежної якості (ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів").
Згідно зі ст.7 зазначеного закону: Продаж товарів, на яких строк придатності не зазначено або зазначено з порушенням вимог нормативних документів, а також товарів, строк придатності яких минув, забороняється.
Згідно зі ст. 8 Закону України "Про захист прав споживачів" Громова має право вимагати:
1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;

2) вимагати заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у продавця (виробника), товар. 
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net