Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
17.03.2017 13:17

Жінка на ринку праці

Народный депутат України, голова підкомітету з питань гендерної рівності і недискримінації Комітету з прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин

Як перейти від дискримінації до гендерної рівності.

Сьогодні вУкраїні ще немає жінок-генералів чи жінок-голівпарламенту, але з кожним роком ми робимо все більше успіхів. Майже 75%українських державних службовців, 46% науковців, 8,5% військових та  12% народних депутатів є жінками. Це міцнабаза для того, щоб досягати подальших реальних результатів у гендерній сфері.

В ці дні в Нью-Йорку багато говоритимуть про розширенняможливостей жінок в сучасному світі. Приштаб-квартирі ООН відбудеться парламентське засідання 61-ї сесії Комісії зпитань становища жінок, де я  маю честьдоповідати про ситуацію, яка склалась в Україні. Це великий форум, в рамкахякого увага буде акцентована на рівних можливостях чоловіків та жінок на ринкупраці.

Попризначний прогрес в цій сфері, Україна ще має багато чому навчитись тамодернізувати своє трудове й дотичне до нього законодавство. Комітет зліквідації дискримінації щодо жінок, організація «ООН-жінки» та Міжнароднаорганізація праці вже напрацювали низку рекомендацій з цього приводу. Нашезавдання – сформувати потужну експертну групу, яка б інтегрувала цірекомендації в українську правову дійсність.

З першогопогляду може здатись, що з точки зору права гендерна рівність в трудовій сферів нас забезпечена максимально. Україна приєдналася до низки конвенцій тадоговорів, які усувають дискримінацію жінки. Серед них, Конвенція проліквідацію усіх форм дискримінації, Конвенція про рівну винагороду, Конвенціяпро охорону материнства, Конвенцію про трудящих з родинними обов язками. Парламент ухвалив ряд законів, а Уряд, у своючергу, розробив Державну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінокі чоловіків й інші ключові для гендерної політики документи.

Попри це,з року в рік ми передаємо у спадок цілий комплекс болючих проблем, які востанні роки ще більше ускладнились через війну на сході України.

Чоловікита жінки й досі отримують різну винагороду за рівноцінну працю. Так у 2016 році розмір середньомісячної зарплатиу жінок був на 26% нижче, ніж у чоловіків. У деяких сферах розрив досягавкатастрофічних 40%. Тобто в Україні, на жаль, праця жінки й досі цінуєтьсядешево, попри те, що роботу вона виконує якісно.Крім того, процвітає такеганебне явище як професійна сегрегація, коли кандидатури жінок на певнівакансії відхиляють апріорі, навіть без розгляду конкретних професійних якостейпошукача роботи.

Особливо прикро, що в умовах війни майже не поліпшилось ставлення дожінок в армії. Дехто воліє їх бачити кухарками, діловодами чи бухгалтерами, ніжснайперами, танкістами чи офіцерами. Разом з колегами та експертами Юридичної  сотні прагнемо виправити ситуацію. Нашзаконопроект 6109 щодо усунення дискримінації жінок у Збройних силах вжезареєстрований в парламенті й сподіваюсь буде розглянутий в максимально стислітерміни.

В листопаді минулого року у Києві відзначили тих роботодавців, які найуспішніше в 2016 році впровадили політику рівностіна робочому місці. Виявилось, що 62% працедавців взагалі цим непереймаються та не виконують навіть мінімальних вимог про заборонудискримінації за гендерною ознакою. Це тривожний сигнал й одночасно стимул дозмін.

Ситуаціюможе поліпшити новий Кодекс законів про працю, який сьогодні перебуває в стадіїрозробки. Там, зокрема, слід врахувати норми Міжнародної конвенції  про рівне винагородження, а саме прописати вимогурівної оплати за працю рівної цінності, а не рівну оплату за рівну працю, як цеє сьогодні. Також варто надати однакові соціальні гарантії як для жінок, так ідля чоловіків при вихованні дітей без відриву від виробництва.

Держава,як один із найбільших роботодавців, мусить показати приклад приватному сектору.Зокрема, усі державні менеджери різного рівня (особливо в судах таправоохоронних органах) повинні досконало володіти нормами гендерногозаконодавства та вміти їх застосувати на практиці.

Запорукоюпозитивних змін у становищі жінок на ринку праці стане усвідомленняукраїнськими політиками важливості гендерних питань, визначення їх вирішення вякості пріоритету та тісна співпраця з міжнародним експертним середовищем.Сподіваюсь, моя участь в парламентському засіданні сесії Комісії з питаньстановища жінок також стане внеском у вдосконалення гендерної політики України.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net