UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
18.09.2019 17:16

Через АЧС, що зараз у Китаї, просяде світовий ринок кормів і ветпрепаратів

Голова ГО "Народний союз", голова Асоціації тваринників України, громадський діяч, аграрний експерт

Масштабне знищення свиней в Китаї, яке зараз відбувається через АЧС, вплине на ціни на корми і ветпрепарати на світовому ринку.

Через АЧС в Китаї вже вирізали 60 млн поголів’я свиней, і до кінця року планується, що ця цифра до кінці 2019 року сягне 134 млн голів. Що це означає?

Китай донедавна був одним із найпотужніших світових імпортерів кормової продукції для свинарства, а також ветеринарних препаратів. Якщо підрахувати, що на вирощення однієї свині іде 350 кг корму, то за рік (2 цикли вирощування) свинарська галузь Китаю споживала близько 100 млн тонн кормової продукції, значну частину якої складає кукурудза (40-50% раціону), соя (20%), ячмінь, інші зернові. Отже, така величезна кількість продукції рослинництва на світовому ринку стане незатребуваною, і залишатиметься такою іще упродовж довгого часу.

Адже на відміну від нашої держави, де, як відомо,  м'ясо від постраждалих на чуму господарств часто-густо потрапляє на полиці стихійних ринків, в Китаї за боротьбу з епізоотією взялися дуже серйозно. Свиней знищують і палять по всій країні, тому відновлюватимуть поголів’я ще дуже не скоро.

Таким чином, за нашими прогнозами, дуже скоро світові ціни на зернові знизяться, впаде вартість і ветеринарних препаратів, й амінокислот, і похідної від зернових культур продукції. Чи не опиниться в результаті цього під загрозою світова продовольча безпека?

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]