UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
11.09.2018 11:21

Ми вступили в активну стадію експорту українського ВРХ до Узбекистану

Голова ГО "Народний союз", голова Асоціації тваринників України, громадський діяч, аграрний експерт

Вже затверджено перелік господарств та відібрано тварин, які будуть експортуватися до Узбекистану

Наша Асоціація тваринників довго до цього йшла. Завдяки кропіткій роботі АТУ експорт українських нетелів до Узбекистану значно збільшиться.

З цією метою ми організували для делегації тваринників та експертів галузі з Узбекистану поїздку найбільшими господарствами з вирощування ВРХ, аби вони змогли пересвідчитися, як яких умовах вирощуються нетелі, познайомитися з їхнім санітарно-ветеринарним рівнем, виробничими показниками тощо.

Також протягом останнього року фахівцями АТУ та мною особисто була проведена низку зустрічей із представниками влади, галузевих асоціацій, виробниками тваринницької продукції Республіки Узбекистан. Крім того, я здійснила ділову поїздку до Узбекистану на особисте запрошення  посла країни пана Алішера Хабібуллайовича Абдуалієва, де ми обговорювали можливість залучення інвестицій до України, налагодження ділових зв’язків між українським та узбецьким бізнесом, реалізації спільних бізнес-проектів у тваринництві.

Тепер же процес перейшов в активну стадію. Підприємці з Узбекистану побували на наших підприємствах і відбирали тварин, які вже за кілька днів будуть доправлені до Узбекистану. Для цього ми ще раз зустрічалися із представниками узбецького бізнесу в посольстві Республіки Узбекистан, де вкотре обговорили конкретні деталі поставки ВРХ з України до Узбекистану.

Впевнена, що це є ще одним вагомим кроком до розвитку галузі в ВРХ в Україні і нарощення поголів’я, яке останнім часом тільки падало. Збільшення ж експорту допоможе не лише нашим тваринникам, а і, в свою чергу, і збільшить валютні надходження до бюджету. І це лише початок!

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]