Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
11.08.2017 14:48

М'ясо молочних телят небезпечне для здоров’я

Голова ГО "Народний союз", голова Асоціації тваринників України, громадський діяч, аграрний експерт

Мало хто знає, що м'ясо молочних телят до 14-го дня від народження не лише позбавлене будь-якої користі, але й досить шкідливе для людини, а інколи навіть отруйне. Про це говорять вчені, але, на жаль, часто ця інформація не доходить до реального споживача

Мало хтознає, що м'ясо молочних телят до 14-го дня від народження не лише позбавленебудь-якої користі, але й досить шкідливе для людини, а інколи навіть отруйне. Проце говорять вчені, але, на жаль, часто  ця інформація не доходить до реальногоспоживача.


Багато хтодумає, що чим молодше м'ясо, тим воно смачніше і корисніше. Молочні поросятаупродовж багатьох століть вважаються делікатесною стравою на бенкетах, ізмолоденьких курчат готують напрочуд смачні «курчата табака», а «молочну»телятину залюбки купують мами своїм дітлахам, вважаючи її корисною для малят.


А справа втому, що відразу після народження шлунок та кишечник телят наповнений в’язким меконієм(токсичні відходи життєдіяльності організму), оскільки сичуг (один із відділівшлунку теляти) та кишечник іще не покритий специфічним слизом, що виконуєбар’єрну функцію, то організм тварини піддається суттєвій інтоксикації. Великайого кількість знаходиться й у м’ясі. Адже телятко 9 місяців перебувало вутробі матері.


До того ж, до14 днів м'ясо теляти досить бідне на білок, а також не містить жодних кориснихкомпонентів - біологічно-активних речовин, ферментів та вітамінів. Тобто, те,заради чого, власне, ми купуємо м'ясо для споживання  - якісні кориснібілки та вітаміни - в занадто молодій молочній телятині відсутні. 


Звільнитисяповністю від токсинів організм тварини зможе не раніше ніж через 14 днів післяйого народження. І тільки ще через тиждень, тобто, в 21 день, починають функціонуватиферментні системи й починають акумулюватись корисні поживні речовини, Томум'ясо телят доцільно вживати ніяк не раніше, ніж теля досягне 21-30-денноговіку.


Протоксичність м’яса молочних новонароджених телят давно відомо і в органах вади.Саме тому на законодавчому рівні існує заборона на забій молодняка великоїрогатої худоби до 14-денного віку. Про це вказано приміром, в наказі «Прозатвердження Правил передзабійного ветеринарного огляду тварин іветеринарно-санітарної експертизи м'яса та м'ясних продуктів» N28 від07.06.2002 року, ухваленого Міністерством аграрної політики і продовольстваУкраїни.


Тобто,згідно з чинним законодавством, м'ясо телят до 14-денного віку забороняєтьсязабивати й, відповідно, реалізовувати у мережах продажу. 


Проте, на жаль, наші люди не звикли дотримуватися законів, і часто-густо їхпорушують. Тому на полиці несанкціонованих ринків потрапляє м'ясо й зовсіммолодих новонароджених теляток. Власники таких тварин, аби зекономити і невитрачати молоко на випоювання телят (зрозуміло, вигідніше ж те молокопродати!), здають молочних теляток перекупникам. Ті, в свою чергу, відразузабивають і відвозять на ринок під виглядом зрілої телятини.


Страждає відцього в кінцевому випадку споживач, який купує токсичний продукт і дуже частодля дітей, вважаючи його особливо дієтичним.

Та насправді проблема забою молодесеньких телятнабагато глобальніша, ніж просто низька якість м’яса і шкода для здоров’ялюдини. 

Знищення новонароджених телятнегативно позначається на розвитку тваринництва в нашій країні, зокрема,великої рогатої худоби, і, як результат – економіці країни. М'ясо бичків, апростіше кажучи, яловичина, - дуже бажаний продукт для імпортерів змусульманських країн Ближнього Сходу. Тому відгодівля бичків та продаж їх наекспорт на сьогоднішній день є перспективним бізнесом для фермерів. 

Адже в Україні яловичина в разидешевша у порівнянні з іншими країнами світу, тому за нашими бичками мало нечерга покупців стоїть, багато з яких є представниками мусульманських країн. Якщонаші бички йдуть за ціною 44 грн/кг живою вагою, а це приблизно 1,7 $, то уФранції, наприклад, вони коштують 8$! На жаль, кількість бичків в Українімізерно мала, й наше тваринництво неспроможне на сьогодні задовольнити існуючийпопит. Ось чому забивати молодих телят не вигідно з економічної точки зору. Аджеїх можна відгодувати, і успішно продати за валюту.

 Частково я можу зрозуміти іселян, які продають мало не новонароджених телят, аби не випоювати їх молоком,а також не показувати їх суспільству через побоювання бути звинуваченими вдодатковому прибутку і, відповідно, втратити субсидії на оплатужитлово-комунальних послуг.  Але якщоцьому людина отримує субсидію, то це робить її нібито правопорушником,який,вирощуючи телятко, приховує дохід.

Тому від імені Асоціація тваринниківя вже звернулася до Міністерства аграрної політики й продовольства України зпропозицією забезпечити власників корів коштами з державного бюджету за молоко,яке вони витрачають на випоювання телят за умови, що це телятко потім будездане на відгодівельне підприємство.

Крім того, ми в черговий разапелюємо до влади, аби законодавство про призначення субсидій було змінено такимчином, щоби вирощуючи та здаючи телят на відгодівельні підприємства люди   не боялися втратити субсидію на послуги ЖКГ. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net