Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
06.07.2014 11:57

Що це? Крок в перед чи в прірву?

Підприємець

Звернення до однодумців, прохання зробити максимальний перепост з метою донесення інформації до керівництва України.

Мене вже другий день поспіль турбує одна фраза, яка не покидає голову. Я її почув 04 червня під час перегляду передачі Шустера.

Мова йдеться про виступ Віце-прем’єра Гройсмана В.Б. коли він розповідав про децентралізацію влади, а один з учасників, я не запам’ятав його прізвище (він учасник АТО), сказав ключову фразу:

«Ви не встигнете втекти коли ми прийдемо за Вами»

Це не пряма погроза Гройсману, а на мою думку останнє «китайське» попередження владі.

Що відбувається в Україні?

Влада діє в двох основних напрямках:

  1. Зберігає територіальну цілісність країни.
  2. Робить реформу методів управління країною.

Якщо перше не викликає сумніву і в останні дні навіть влада отримала підтримку народу, то «реформа» викликає дуже багато сумніву та критики як в середині влади (супротив Народних депутатів в парламенті на зміни до конституції), так і з боку народу (заява громадянина на Шустері).

Рівень довіри народу до влади дуже низький і находиться на критичній межі між стабільністю та не стабільністю.

Що відбувається в процесі децентралізації влади?

Влада перерозподіляє між собою право ділити ресурси країни, тобто центральна влада збільшує повноваження місцевій владі.

А де залишається при цьому народ?

Виконавча, представницька і судова влада як була відірвана від народу так і залишається. Рівень довіри народу до влади продовжує залишатись на критичній межі, підтверджень цьому маса.

Проблема дійсно є критичною та може призвести до страшних наслідків.

Я почав про це говорити ще 3 жовтня 2013 року в свої статті«Чого чекає народ від влади». Звернення я особисто передав голові представницької влади обласного рівня.

Тоді діюча влада мене не почула і сталася революція, яка призвела до ситуації сьогодні.

Зараз критична проблема суспільства знову починає про себе заявляти і стримуючим фактором є лише агресія Росії.

Ми, група експертів які виявили ключову проблему в суспільстві і змоделювали наслідки від очікуваних подій заявили про це суспільству (див. «Громадянська ініціатива»).

Також ми офіційно звернулись до:

  1. В. О. Президента України Голови Верховної ради Турчинова О.В.
  2. Прем’єр міністра Яценюка  А.П.
  3. Віце-прем’єра Гройсмана В.Б.
  4. Президента України Порошенко П.О.
  5. Заступника голови Вінницької обласної адміністрації Щербаківської Л.М. як пропозиція до круглого столу по децентралізації влади.
  6. Вінницької обласної ради як пропозиція до законопроекту про зміни до конституції України.

Нами отримано підтвердження про те, що листи дійшли до адресатів, але до нас навіть не звернулись і не поцікавились, що ми пропонуємо.

Вирішення ключової соціальної проблеми України знаходиться на поверхні, але в зв’язку з тим, що країна потрапила в нестандартну ситуацію то і пошук вирішення має бути не стандартним.

Якщо шукати шляхи вирішення даної проблеми використовуючи існуючу парадигму мислення, то вирішення такої проблеми не можливе в принципі і призведе до неминучої катастрофи і про це вже починають говорити прості люди.

Філософське поняття парадигма використовується в тексті як сукупність філософських, загальнотеоретичних основ науки; система понять і уявлень, які властиві певному періодові розвитку науки, культури, цивілізації.

Саме це нас насторожує, що факт існування проблеми і майбутньої катастрофи починають помічати прості люди, а це є критерієм зменшення часу до настання трагічної події.

Ми, група експертів не маємо морального права замовчувати про те що нами розроблена і випробувана нова парадигма знань основаних на 1200 структурованих і взаємопов’язаних в одну систему ключових соціальних поняттях.

Дана система знань відкриває можливість під іншим кутом зору подивитись на ключову проблему України і знайти не стандартний, якщо хочете незрозумілий на перший погляд спосіб вирішення.

Ми готові продемонструвати короткий шлях виходу з глибокої соціальної кризи, але короткозорість та інтелектуальна неспроможність діючих політиків унеможливлює цей процес.

Звертаємось до громадськості і закликаємо приділити особливу увагу даному повідомленню, допомогти уберегти Україну від соціального, економічного і територіального краху.

Почався зворотній відлік часу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]