Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.03.2017 11:51

«Не ходіть до лікарів – від хвороби рятують тільки молитви»

Журналіст, вчений

«…а хто нам не вірить – того проклянем!». Одна з нових схем заманювання людей до тоталітарних організацій (сект): шахраї в соцмережах відвідують сторінки хворих дітей і обіцяють їхнім батькам, що за допомогою молитов гарантують одужання.

«…а хто нам не вірить – того проклянем!». Одна з нових схем заманюваннялюдей до тоталітарних організацій (сект): шахраї в соцмережах відвідуютьсторінки хворих дітей і обіцяють їхнім батькам, що через молитви дадутьодужання.

«Не ходіть до лікарів, бо дитина смертельно хвора і врятувати її можна лишеза допомогоюмолитви», - переконують аферисти. Сумно, але трапляються ті,хто повірили їхнім обіцянкам. Коли людина опиняється у складній життєвійситуації та почувається безпорадною, її здатність критично оцінювати пропозиціїпро допомогу (тим більше такі, що надходять від незнайомих осіб) суттєвознижується. Про це чудово обізнані шахраї, котрі не відчувають жодних докорівсумління, коли беруться обробляти ту чи іншу потенційну жертву – наприклад,маму, котра відчайдушно намагається врятувати, відвоювати у тяжкої хвороби своємаленьке дитя.    

Спочатку познайомлю вас з однією прихожанкою організації «ПосольствоБлагословенного Царства Божьего для всех народов», яка близька до Сандея Аделаджи.

04032017 Аделаджа (640x360).jpg

На каналі Ютуб є цікаве відео (дивно, як прихильники кримінального пастора досійого не видалили), називається воно «КАКЭТО БЫЛО. Посольству Божьему 20 лет. 2001 год (Часть 11)» .

Отже, на відео громадянка Вікторія ІллівнаПавленко (вона зараз також може фігурувати у різних соцмережах підпрізвищем Гайфудінова) розповідаєпро те, чому їй сподобалося у цій церкві:

– Тому що там усе організовано дуже чітко, і точно як у кримінальному світі!

04032017 (640x360).jpg

До мене звернулася дівчина, якій довелося поспілкуватися з громадянкою Павленко (Гайфудіновою) за такихобствин. Пані Аліна (ім’я змінено) одержала у приват повідомлення, в якомумістилося посилання «допоможіть на лікування хворій дитині», тобто прохання проперерахування коштів. Аліна вирішила спочатку переглянути сторінку мами дитини,й там побачила, як Павленко промивала мозок бідолашній згорьованій жінці, розповідаючипро те, що дитина хворіє через розпусний спосіб життя мами.

«Розплата за гріхи», на твердженнями Павленко, полягала в тому, що мамахворої дитини займалася сексом до шлюбу, але якщо прийти до них у церкву, тонібито «всі гріхи простяться, і за молитви дитина одужає».

- Це шахраї, не давайте їм гроші, - сказала Аліна матері хворої дитини.

На це Павленко стала прямо там проклинати Аліну та її сім’ю «до 7 коліна»:

- Щоб ви померли всі й «рід пересікся»!

На зауваження про те, що бажати людям смерті, гніватися і проклинати – це тежпорушення тих християнських заповідей, про які так багато розповідають прихильники«церкви», котрі позиціонують себе неабиякими праведниками, громадянка Павленко(Гайфудінова) заявила, що  «…проклинати –це правильно за Біблією», й вона має на це «повне християнське право».

В історії Павленко-Гайфудінової про «шлях до духовності» красиво все. В нійприсутні всі обов’язкові елементи «праведності»: колишня наркоманка, п’яниця ідружина бандита шукала «світло істини» та знайшла його в організації Аделаджи.

А чого варте одкровення Павленко (Гайфудінової) про те, як вона впершепотрапила до організації!

- Я прийшла до церкви, щоб розшукати іпобити одну знайому. Я побачила її в залі, сіла поряд і стала чекати, коли жвона піде до туалету, щоб я змогла там її побити, але вона довго не йшла дотуалету…

432017 (640x360).jpg

На момент зйомки відео (2011 рік), як проголосила сама Павленко (Гайфудінова),вона є «президентом громадської організації «Мир щасливих жінок» і головою комітетупри Монмолодьспорту України. Це вкотре підтверджує той факт, що керівники йідеологи тоталітарних організацій і декструктивних культів, які діють вУкраїні, намагаються загітувати до своїх лав або провести до владних структур держависвоїх представників.

У МОН України, за словами Павленко (Гайфудінової) працює її подруга, тежколишня наркоманка (а ми дивуємося, чому такий безлад зі шкільними програмамита звідки стільки проблем в освітній сфері). Чоловік (чи то колишній чоловік) Гайфудінової– він же колишній бандит, зараз є спортсменом і теж певним чином пов’язаний ізцим міністерством і його програмами.

Безпепечно, повернення колишніх наркоманів і асоціальних особистостей донормального життя – це похвально. Однак в усіх тоталітарних організаціях інеокультах цей напрям діяльності використовується виключно з метою агітаціїнаселення вступати до них і брати участь в їхніх проектах, які, м’яко кажучи,не надто узгоджуються із приписами законодавства. Шахрайство під виглядом «благодійності»- це лише один, найбільш безневинний його прояв. А от коли до чиєїсь родиниприйшло лихо і смертельна хвороба загрожує дитині, то відповідальність за їїпорятунок несуть виключно батьки (чи особи, що їх заміняють), адже саме вониобирали ті чи інші методи лікування. В разі, якщо батьки повірять у «перемогумолитов над медициною», то тільки вони будуть винні у спричиненні тяжкихнаслідків через недбалість і власну самонадійність. На жаль, ціна такогоусвідомлення надто висока – життя власної дитини. І коли настане розчарування,то буде вже запізно щось виправити.   

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net