Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
25.01.2017 16:29

Спілкування з шахраями-«цілителями» (посібник)

Журналіст, вчений

Декілька простих запитань, і перед нами замість майстра-винахідника з претензією на «відкриття, що змінило світ» постає жадібний хамовитий невіглас.

Декілька простих запитань, і переднами замість майстра-винахідника з претензією на «відкриття, що змінило світ»постає жадібний хамовитий невіглас.

1 енергія.png
 

В Україні діагноз «рак», на жаль, досі є рівноцінним смертному вироку. Медичнихпрепаратів для лікування онкологічних захворювань в країні немає від слова взагалі. Для того, щоб їх замовити з-закордону, а потім ввезти через митницю і доправити до місця призначення (здотриманням температурних умов і термінів зберігання, у спеціальнихконтейнерах), потрібно одержання відповідного дозволу від МОЗ. А цібюрократичні процедури потребують часу й неабиякої моральної витримки.

На тлі останніх новин про стан медицини і припинення фінансування окремихїї напрямів, пов’язаних з лікуванням онкохворих пацієнтів цілком очікувано з’являєтьсябезліч «ентузіастів-винахідників», які позиціонують себе авторами «унікальнихметодик» позбавлення не тільки від раку, а й від будь-яких інших хвороб безліків і без медичного втручання.

Наприклад, один з таких «цілителів» є автором книжки «Открытие изменившее мир». Це товариш називає себе «майстром» злікування онкології без ліків, і зараз він саме збирає клієнтів на один західпід виглядом семінару на тему «Открытспособ избавления от рака». І, як гадаєте, де семінар буде проводитись? ВУкраїні? Ні, Єгипет! Вартість квитка становить 350 доларів на 7 днів, до неїтакож входить «правильное питание подконтролем мастера».

Нещодавно «майстер» повернувся з чергового такого семінару, й тепер формуєгрупу на наступний.

Однак і безкоштовні заходи він теж проводить – куди ж без цього.

семінар.png
 

Схуднути, нормалізувати тиск, покращити стан шкіри, відновити зір і слух,помолодшати? Для декого така пропозиція є дуже привабливою. Цікаво тільки: аякщо, скажімо, в когось одна нога коротше за другу – то як, відросте?..

Причина всіх хвороб, на думку розробника – це наявність паразитарноїмікрофлори в організмі людини. Всі форми лікування у медзакладах він вважаєнеправильними, небезпечними, а те, чому навчають у медуніверситетах –непотрібними знаннями, котрі нібито тільки «заважають». І, звісно ж, обов’язковотреба згадати про знаменитостей:

Знаменитості.png
 

Також «майстер» розповідає про свою методику очищення печінки. На йогосайті й на сторінках у соцмережах демонструються фото, на яких нібито каміння,якого він позбувся.

Каміння.jpg
 

Однак давайте почнемо з того, що печінку очистити неможливо у принципі. Офіційноюмедициною, котру так зневажає «майстер», давно доведено, що печінка є органом,що самоочищується. Так закладено природою. Діаметр протоків цього органу єтаким, що не пропустить «каміння» такого діаметру, як показує «цілитель».

Фахівці-медики (ті самі, котрих «гуру» вважає невігласами) проводили дослідження,що показали: використання таких засобів, як рослинна олія з лимонним соком нетільки не сприяє очищенню печінки, а навпаки – викликає утворення хімічнихсполук і є шкідливим для здоров’я.

Натрапити на шахрая може будь-хто. Припустимо, ви є користувачем якоїсьсоцмережі. От, читаєте собі, спілкуєтеся, нікого не чіпаєте – аж раптомнадходить вам пропозиція віртуально затоваришувати, а побічно – ознайомитися зунікальною методикою.

Тут варто спитати, яку освіту має «винахідник». Не переймайтеся – спочатку вінне буде хамити, бо коли треба назбирати грошенят, він змушений буде намагатисяпідтримати розмову.

А поки переглянемо його сайт, що чомусь розташований у доменій зоні .ru, хоча сам «майстер» з України. Тамдоволі феєрично розписано про «шкоду від медицини». І пропонується купитикнижку за 20 доларів (приблизно 560 грн.).

20 баксів і шкода від медицини.png
 

На сайті «цілителя» також є відео з назвою «Избавление от онкологии», де він розповідає про свій «унікальнийспосіб». Виявляється (цитую): «…синяк стечением времени сам проходит, а кость если привязать к палке сама сростётся...».

Отже, аби вилікуватися, потрібно лише почекати.

Далі: «клетки крови живут 3-е суток».Оце так! А медики твердять, що ці клітини живуть 90 – 120 діб!

І ще: «эпителий кишечника живёт 5-7дней». Але з довідково-енциклопедичної літератури можна дізнатися, що цейтермін становить 1-2 дні!   

Наш доморощений «знахар» не володіє базовими знаннями з медицини, а вжеготовий лікувати онкологію. Цей чоловік десь щось читав, вивів свою «методику»(спосіб вилікуватися від усіх хвороб) і тепер намагається на цьому заробити. «Цілитель»має загальні знання для рівня школи, десь на слабеньку «трієчку», які вінначерпався останнім часом з Інтернету. Так, наприклад, поняття інстинкт самозбереження автор підміняє всвоїй методиці поняттям «боль-болезнь»і так далі.

Відкриття.png

Лікування не підійшло.png
 

Прямо на запитання він не відповідає. Якщо не сподобається лікування тавоно не дасть результатів, то можна просто видалити його з друзів і звертатисядо лікарів, які здивовано скажуть: а що ж ви тягнули з часом?!!

Розробник визнає, що не має спеціальної освіти, а на запитання про реальніприклади зцілення конкретних людей за допомогою його методики відповідає:

Не жартую.png
 

Потім «майстер», що пропонував метод лікування від онкології, несподіванозаявляє, що насправді він нічого не лікує:

Не лікую.png
 

Ознайомитися зі змістом книги можливості немає, а сам автор починаєапелювати до того, що не всім наразі це потрібно (що викликає сумніви віснуванні такого видання взагалі):

Викиньте з голови.png
 

Однак своє відео він називає «Онкологиярак побеждён! Открытие века». Як бачимо, автор ухиляється від терміну «лікування».Хто ж він тоді, хіба не цілитель? А він – тільки духовний вчитель, майстер: даєпоради, що тобі слід робити, ти це робиш, але робиш на свій страх та ризик ітільки ти і будеш нести відповідальність за то, а він – ні, адже не лікував, абув лише «духовним наставником». Сам він вважає себе «доктором около всяческих наук».

На сайті «цілителя» є ще одне відео про мікробів і мікрофлору, на якомуавтор просто вбиває своїми знаннями: «…погладилисобаку, корову  себе, и не моют руки, иберут всё в рот. И это нормально, потому что та микрофлора полезна».

Вірогідно, на автора раптово зійшло «прозріння». Коли це сталося, вінзрозумів що медицина це «помилка», і він – небесний лікар, усіх вилікує своєюметодикою, яка викладена у його книзі. А до книги, своєю чергою, слід спочатку «доростидухом» та назбирати грошенят, бо вона дорого коштує – 100 доларів за брошуру на48 аркушах.

100 ум.од..png
 

Прощавайте.png

Всі відомі мені автори (незалежно від галузі знань), що теж публікують своїдруковані праці, зазвичай спочатку вивчають джерела літератури та мають відповіднуфахову підготовку (медицина, економіка, юриспруденція тощо). Вони не є «доморощеними»претендентами на «відкриття світового масштабу». Чесні автори встановлюють іадекватні ціни на свої книги. Як приклад, книга «Адвокатська техніка(підготовка до процесу і методики переконання» коштує всього 300 грн., а не 100доларів. Видання є у вільному продажі. Її автор не боїться викладати упублічний доступ її зміст, адже ця праця готувалася для людей і для загальноїкористі.  

Але наш «знахар» вважає, що його праця краще за всі світові аналоги:

Його труд унікальний.png
 

Дивна й реакція «цілителя» на висловлені сумніви в його «методиці», аджетут він починає залякувати різними страшними хворобами.

Лякає хворобами.png
 

І відверто вимагає гроші.

Ви заплатите.png
 

В кожному, хто не бажає дати йому грошей, бачить ворога, що нібито маєнамір вкрасти його «унікальну книгу».

Хочете вкрасти.png
 

З неплатоспроможними клієнтами розмова в «цілителя» коротка.

Ви ніщєброд.png
 

- У цьому листуванні, - зазначаєюрист Андрій Овчаров (м. Енергодар),котрому довелося поспілкуватися з цілителем, - я хотів провести невеличке «дослідження» та знайти людську правду йсовість. А як виявилося, її немає, замість правди людям продають химеру.Надаючи переписку Вам, я не намагаюся його осміяти, бо бачу, що він психічнохворий. Я хотів Вам показати: ось є така категорія людей, які вважають себеспеціалістами широкого профілю. Вони переконані, що розуміються на всьомукраще, ніж досвідчені фахівці. За їх власними твердженнями й оцінками, їхрівень такий високий, що вони, без відчуття докорів сумління, вимагають аж 100у.о. за 48 сторінок тексту, що є просто чернеткою. Мабуть, то так дорого коштує«Божа ласка», про яку говорить «цілитель». Цей чоловік, так званий «помазаник»Божий, просто засипаний брехнею так, що вона стирчить з його рукавів.

Тому перш ніж довірити своє здоров’я чи здоров’я своїх рідних подібним «знахарям»,слід спочатку все добре обміркувати та зважити. Слід розуміти, що за цейнеобдуманий крок і за подальше «одужання», відповідальність буде лежати саме наВаших плечах.

Під час прослуховування лекцій від таких «знахарів», постійно тримайте вголові такі запитання:

- Чи я дійсно довіряю своє життя нефахівцю?

- Чи я  дійсно впевнений у тому, щочас та кошти, згаяні на прослуховування лекцій та замовлення сумнівноїлітератури, не будуть витрачені марно?

Прошу, намагайтеся не приймати рішень на користь «знахаря» під чассемінарів, або відразу ж після них. Надайте собі певний час та більшедізнайтеся про «майстра».

Не бійтеся ставити запитання. Консультуйтеся з лікарями.

Не відключайте свій розум, будьте пильнішими та не будьте схожими наосліплених довірою дурнів. Адже від дурості та до біди – дуже умовна відстань,а життя ми маємо єдине.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net