UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
05.12.2013 14:16

Верховній Раді позафракційними запронований план подолання кризи!

Народний депутат України

Напередодні недавнього голосування за відставку Уряду, група позафракційних народних депутатів заявила, що Кабмін Азарова має піти у відставку, взявши на себе відповідальність за насилля проти мирних людей на Майдані.

Напередодні недавнього голосування за відставку Уряду, група позафракційних народних депутатів заявила, що Кабмін Азарова має піти у відставку, взявши на себе відповідальність за насилля проти мирних людей на Майдані. При цьому ми попереджали: щоб відставку завтра ж не визнали нелегітимною і суспільство знову не опинилося в глухому куті, треба дотриматися норм Конституції і чіткого плану дій!

Позафракційні намагалися неодноразово донести цей план до представників всіх фракцій. Але від нас лише відмахувались.  Ініціатори відставки уряду розуміли, що навіть з позафракційними набереться ледве 200 голосів – але продовжували наполягати   на голосуванні. Всі промовчали і не сказали народу правду про те, що якщо навіть і проголосувати за відставку уряду Азарова, то він все рівно залишиться в кабінетах,    хіба що з приставкою в.о. Тому що Президент  не поспішав би внести до Верховної Ради новий склад Уряду.  Врешті решт голосування вчора провалили. Тепер залишився лише один легітимний варіант відправити Уряд у відставку – Указом Президента.

   Все, що ми спостерігаємо, це протистояння двох політичних таборів і по суті підготовка до нової президентської  кампанії. Це політика заради самої політики, а не заради держави і  народу.

Ми, позафракційні депутати, пропонуємо цілком очевидно мирний сценарій вирішення політичної кризи, яка зараз вирує в державі. У всякому випадку він надасть можливість сторонам сісти за стіл переговорів.

03 грудня група позафракційних депутатів зареєструвала у Верховній Раді УкраїниПроект Постанови ВРУ «Про невідкладні заходи з подолання політичної кризи в Україні»

Ми пропонуємо Верховній Раді  5 основних кроків:

ПЕРШИЙ. Категорично засудити жорстокі дії відносно учасників мирної маніфестації.

ДРУГИЙ. Заслухати звіт Генпрокуратури  щодо результатів розслідування обставин, пов’язаних з грубими порушеннями прав громадян з боку правоохоронних органів. Прийняти рішення щодо відповідальності винних посадових осіб.

ТРЕТІЙ. Рекомендувати Президенту України прийняти рішення про відставку Кабміну і провести консультації з Парламентом щодо складу нового уряду. За їх результатами запропонувати Верховній Раді кандидатуру на посаду Прем’єр-міністра.

ЧЕТВЕРТИЙ. За пропозиціями Президента і Верховної Ради сформувати делегації для відновлення переговорів з ЄС і Росією. Поставити перед ЄС питання про запровадження безвізового режиму для громадян України з 1 січня 2014 року.

П’ЯТИЙ. До 30 грудня 2013 року виконати усі необхідні умови для підписання угоди про асоціацію України з ЄС та для запровадження безвізового режиму.

Ми, позафракційні, ще раз наголошуємо: не можна дати ситуації у державі стати некерованою,  бо варіантів мирного врегулювання меншає з кожною секундою. Всі політики несуть відповідальність перед народом  за те, що зараз відбувається на вулиці.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]