Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
02.04.2013 21:57

Чому комуністи перетворили скасування пенсійної реформи у фарс?!

Народний депутат України

Сьогодні, 2 квітня у Верховній Раді одним з найбільш дискусійних питань став розгляд проекту Закону про скасування пенсійної реформи (№ 1063), поданий на розгляд представниками Комуністичної партії України і який не набрав більшості голосів.

Сьогодні, 2 квітня у Верховній Раді одним з найбільш дискусійних питань став розгляд проекту Закону про скасування пенсійної реформи (№ 1063),  поданий на розгляд представниками  Комуністичної партії України і який не набрав більшості голосів. Під час виступу на засіданні Верховної Ради, я, як позафракційний народний депутат України заявив, що цей законопроект – «черговий фарс комуністів», натомість закликав голосувати за інший законопроект, який запропонувала депутат від «Батьківщини» Людмила Денісова. Поясню чому.

Ми чудово знаємо для чого комуністами внесений закон про відміну пенсійної реформи. Вони навіть знали заздалегідь, що він не буде прийнятий, адже більшості не вистачає  голосів . Комуністи вимагали посади для своїх людей у вищих органах влади, фактично використовуючи як «козир» в перемовинах з Партією Регіонів законопроект про скасування Пенсійної реформи.

До Парламенту  ще раніше поданий і зареєстрований проект закону  опозиційного депутата від «Батьківщини» Людмили Денисової про скасування пенсійної реформи, який є більш ґрунтовний. Тож під час виступу у Парламенту я чітко зазначив, що консолідована позиція позафракційних депутатів полягає в тому, що ми   готові підтримати саме цей проект.

Депутати повинні бути чесними перед українським  народом! Пенсійна реформа недолуга  і її потрібно  скасувати. Вона поставила на межу виживання мільйони українців. Але не припустимо  використовувати таке  важливе соціальне питання в політичній грі, як це зухвало роблять комуністи .  

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]