Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
02.04.2013 21:57

Чому комуністи перетворили скасування пенсійної реформи у фарс?!

Народний депутат України

Сьогодні, 2 квітня у Верховній Раді одним з найбільш дискусійних питань став розгляд проекту Закону про скасування пенсійної реформи (№ 1063), поданий на розгляд представниками Комуністичної партії України і який не набрав більшості голосів.

Сьогодні, 2 квітня у Верховній Раді одним знайбільш дискусійних питань став розгляд проекту Закону про скасуванняпенсійної реформи (№ 1063),  поданий на розгляд представниками Комуністичної партії України і який не набрав більшості голосів. Під час виступуна засіданні Верховної Ради, я, як позафракційний народний депутат Українизаявив, що цей законопроект – «черговий фарс комуністів», натомість закликавголосувати за інший законопроект, який запропонувала депутат від «Батьківщини»Людмила Денісова. Поясню чому.

Ми чудово знаємо для чого комуністами внесений закон про відмінупенсійної реформи. Вони навіть знали заздалегідь, що він не буде прийнятий,адже більшості не вистачає  голосів . Комуністи вимагали посади для своїх людей у вищих органах влади, фактичновикористовуючи як «козир» в перемовинах з Партією Регіонів законопроект проскасування Пенсійної реформи.

До Парламенту ще раніше поданий і зареєстрований проект закону  опозиційногодепутата від «Батьківщини» Людмили Денисової про скасування пенсійної реформи,який є більш ґрунтовний. Тож під час виступу у Парламенту я чітко зазначив, щоконсолідована позиція позафракційних депутатів полягає в тому, що ми   готові підтримати саме цей проект.

Депутати повинні бути чесними перед українським  народом! Пенсійнареформа недолуга  і її потрібно  скасувати. Вона поставила на межувиживання мільйони українців. Але не припустимо  використовувати таке важливе соціальне питання в політичній грі, як це зухвало роблятькомуністи .  

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net