Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
03.05.2020 18:28

Карантинне засідання Кропивницької міськради

Голова ГО "Асоціація Політичних Наук"

Перше "карантинне" позачергове засідання сесії Кропивницької міської ради.

24 квітня, відбулося перше «карантинне» позачергове засідання сесії Кропивницької міської ради. Воно відбулось у відповідності із урядовими обмежувальними протиепідеміологічними заходами, частину яких експерти вважають неконституційними. Як пояснив секретар міської ради Андрій Табалов, таку форму проведення сесійного засідання було обрано задля уникнення ризиків для здоров’я учасників заходу.

Так, депутатів у сесійній залі розсадили на відстані 1,5 метри один від одного, і на вході вимірювали температуру тіла. Через таку розсадку депутати не мали можливості голосувати за допомогою електронної системи «Рада», тому голосували руками.

Журналістам та громадським активістам пропонувався перегляд онлайн трансляції засідання в окремій кімнаті теж із дотриманням дистанції. Чи надали б депутати можливість активістам бути присутніми на засіданні фізично – ми вже не дізнаємось, адже таких бажаючих не виявилось. І не лише через коронавірус, а і через відсутність суперечливих питань в порядку денному.

Засідання тривало не довго, депутати розглянули лише 3 питання. Так, за рахунок скорочення непершочергових і капітальних видатків на управління охорони здоров’я перерозподілили фінансовий ресурс в обсязі 11,6 млн. грн.. Крім того, на підставі розпорядження голови ОДА міська рада залучає субвенцію з державного бюджету на лікування хворих на діабет - 5,6 млн грн, і на фінансову підтримку закладів охорони здоров’я, які заключили договори з Національною службою, у яких недостатньо коштів на заробітну плату.

Хто з депутатів відвідав засідання під час пандемії? Із 42-х депутатів на засідання зареєструвалось 33. Не з’явились депутати Тетяна Волкожа, Сергій Калапа, Сергій та Олена Капітонови, Роман Колісниченко, Сергій Кріпак, Роман Розгачов, Богдан Товстоган та Валерій Шутка.

Якщо говорити по фракціях, то на засідання не з’явились 2 депутати з ВО «Свобода», 2 депутати з ВО «Батьківщина», по одному депутату з фракцій «Наш край» та «Рідне місто» і троє позафракційних.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]