Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
30.01.2020 17:52

Цей "зелений" КВН нам буде дуже дорого коштувати

Голова ГО "Асоціація Політичних Наук"

Поки ми емоційно обговорюємо чергового "Яременка" з його повіями, певні сили ведуть наполегливу працю - тепер вже на міжнародному рівні

Чесно кажучи, дивує, коли люди всерйоз сприймають весь цей "зелений" КВН. Сприймають і щиро вірять, ніби це і ж справжня політика. Всі ці депутати, які знімають повій прямо у Верховній Раді, "слуги народу", які кожного дня продукують якійсь скандали. А ви не думали, що це насправді просто ширма?

Чи навіть більше - насправді це спецоперація із відволікання уваги громадськості від того, що творять "за лаштунками".

Адже поки ми емоційно обговорюємо чергового "Яременка" з його повіями, певні сили ведуть наполегливу працю - тепер вже на міжнародному рівні.

Зверніть увагу, як європейськими столицями вояжує Медведчук. Він створив "Міжпарламентський діалог в ім’я миру" і тепер під прикриттям цього майданчику обробляє іноземних депутатів - парламентарів Франції та ФРН. Нагадаю, що Франція - це президентсько-парламентська держава, де Національне зібрання і Сенат серйозно впливають на позицію Єлисейського палацу. А Німеччина - це взагалі парламентська демократія, де саме бундестаг - це центральний осередок політичного життя. Наступного тижня він вже планує виступати у Держдумі РФ. До речі, навіщо це потрібно французьким і німецьким депутатам. Адже всі вони прекрасно розуміють, що очільник цього "діалогу" має прямий вихід на Путіна, тому що є його особистим другом.

Це він тепер в ролі доброго дядечки, який розповідає про мир, звільнює полонених і веде мирні переговори. А ті, хто давно в політиці, пам’ятають, який це насправді "матерый человечище".

Адже, нагадаю Медведчук - це в першу чергу, майстер спецоперацій, в тому числі інформаційних. Ось одну з його спецоперацій ми і спостерігаємо. Нагадаю, що саме його на початку 2000-х звали "антикризовим менеджером", коли більшість "зелених" ще до школи ходили.

Сподіваюся, у всіх нормальних людей тут має виникнути справедливе питання - а що "слуги народу"? Чому "зелені" не створили 5-10 таких "діалогів" і не поїхали до Парижу та Берліну? Чому не поїхали до Вашингтону, де українську делегацію б радо прийняли? Дивіться, що роблять "слуги народу" - замість того, щоб займатися міжнародною політикою, вони розігрують свій "КВН" у нас перед очами.

А природа, як ми знаємо, не терпить пустоти. Так само як не терпить і міжнародна політика. Тому якщо Європа не чує жодних пропозицій від "зелених слуг" - вона чує їх від Медведчука.

Ось чому в Європі все голосніше лунають тепер вимоги до Києва виконувати "Мінські угоди" і заклики скасувати санкції проти Росії. А потім, коли ЄС скасує санкції, коли запустять "Північний потік-2", коли створять який-небудь торгівельний союз, всі, звичайно, схаменуться. Але буде вже пізно.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]