Авторські блоги та коментарі до них відображають виключно точку зору їхніх авторів. Редакція ЛІГА.net може не поділяти думку авторів блогів.
23.10.2015 02:10

Жодного голосу реваншистам!

Голова ГО "Асоціація Політичних Наук"

Все свідчить про те, що нова влада пішла на змову з колишніми регіоналами і проросійськими силами, щоб зберегти себе і свій вплив. Ми опинились перед загрозою реваншу соратників Януковича на Кіровоградщині.

Україна знаходиться у дуже складному становищі. Через російську агресію та безвідповідальне керівництво колишнього корумпованого режиму Януковича життя українців суттєво погіршилось.

Нова влада робить не достатньо, щоб провести реформи, зупинити корупцію, прискорити євроінтеграцію та перемогти у війні з кремлівським агресором.

В такому стані Україна увійшла у фазу місцевих виборів. Сьогодні на Кіровоградщині відбуваються події, які викликають стурбованість у активної частини громади

Колишні регіонали та представники нової влади об’єднались довкола «єдиного кандидата» - бізнесмена Андрія Райковича.

"Любитель" путінського Єлісаветграда, тітушковод Стрижаков намагається приховати своє регіональне походження під маскою самовисуванця.

Екс-регіонали намагаються повернути собі владу не тільки через свою офіційну ширму у вигляді так званого «Опозиційного блоку», але і йдучи у списках партій, що представляють нову владу, а саме – БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщина».

Зі всіх боків пропагується повернення місту окупаційної назви Єлисаветград, для чого витрачається колосальний фінансовий ресурс невідомого походження. У місті розміщено біл-борди, лайт-бокси, у ЗМІ розміщується величезна кількість дорогої відвертої та прихованої реклами.

На проведення безглуздого «загальноміського опитування з питання перейменування», яке не матиме жодної юридичної сили і суперечить законодавству, з бюджету виділено 600 тисяч грн.

Кандидатів, що не належать до тих, хто «єднається», виборчі комісії, підконтрольні владі, під будь-якими надуманими приводами намагаються не реєструвати і не допустити до участі у виборах.

Все свідчить про те, що нова влада пішла на змову з колишніми регіоналами і проросійськими силами, щоб зберегти себе і свій вплив. Ми опинились перед загрозою реваншу соратників Януковича на Кіровоградщині.

Закликаю Андрія Райковича публічно відхреститись від підтримки одіозних екс-регіоналів та прокремлівської назви міста, або визнати себе одним з них.

Закликаю БПП «Солідарність» та ВО «Батьківщину» виключити зі своїх списків колишніх регіоналів.

Закликаю Кіровоградську міськраду скасувати безглузде громадське опитування і використати 600 тис. грн. з користю для мешканців міста!

Закликаю виборців бути пильними і не допустити реваншу регіоналів в самому Центрі України! Жодного голосу реваншистам!

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишею і натисніть Ctrl+Enter.
Останні записи
Контакти
E-mail: [email protected]