Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
09.12.2019 20:18

Смерть енергетичної та залізорудної галузі України

Аналітик, науковець, юрист

Благо народу - вищий закон. Цицерон.

За останні півроку Верховна Рада України «друкує», а інколи й приймає, законопроекти з дуже великою «принтерною» швидкістю. Значна їх кількість проходить повз звичайного громадянина, ніяк начебто на нього не впливаючи. В перспективі, звичайно, всі вони будуть для нас, громадян України, мати вкрай велике значення.

Особливо серед законотворчих ініціатив виділяються ті, які чомусь потребують з боку влади першочергової уваги, але при цьому всіляко обходять ЗМІ стороною. А також про такі законопроекти мало розповідають, та аналізують.

Однією з таких законодавчих ініціатив став законопроект №1210 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві», який був прийнятий ВРУ 3 грудня у першому читання та взятий за основу.

Що ж криється в його формулюванні?

Чому він став настільки, вкрай, важливим для такого швидшого прийняття, а саме набув статусу невідкладного, ставши окремим та терміновим для прийняття із загального блоку законопроектів «про загальні реформи податкової системи», які анонсуються до прийняття ВРУ, тільки, у 2020 році?

Отже, в законопроекті №1210 планується підвищення ставки оподаткування залізорудних та гірничодобувних підприємств.  

Детальніше:

вводиться нова норма оподаткування, якої ніколи не було, на оподаткування саме технологічного процесу обробки концентрату, агломерату та обкотишів, які є вторинною ланкою роботи залізорудних та гірничодобувних підприємств. Це нове оподаткування ніяк не було обґрунтоване. Більш того, розібравшись детальніше, ми побачимо, що нові податки, які начебто мають надходити до державного бюджету, та збільшувати його, в цьому випадку навпаки можуть нанести значні збитки.

За прогнозами – обкладення податками (навіть не просте підвищення) процесів виробництва, які ними раніше не були обтяжені, спричинить поганий інвестиційний клімат, та відмову інвесторів, які вже вклали свої кошти,  від подальшої співпраці з українськими залізорудними і гірничодобувними підприємствами. Це спричинить відтік орієнтовно 435 млн. доларів інвестицій. Залізорудні та гірничодобувні підприємства, на даний час, мають інвестиційні контракти та сплачують податків і зборів до бюджету України 19,4 млрд. грн.

Також є ризики того, що:

- Частина товарів, внаслідок непередбаченого, та ніяк незгодженого оподаткування стануть, не валідними, та неконкурентоздатними. Їх буде не вигідно реалізувати (продавати) на ринку, внаслідок чого грошові надходження до державного бюджету навпаки знизяться протягом 3 років на 28%.

Україна втратить можливість конкурувати на міжнародній економічній арені, оскільки ціна товарів залізорудних та гірничодобувних підприємств підвищиться (в кінцевій ланці виробітку на 43%), а на міжнародному ринку значно знизиться (з 80 дол. до 55 дол), для збереження хоч якоїсь конкурентоспроможності.

- Орієнтовно 40 тис. громадян України втратять свої робочі місця у залізорудній, гірничодобувній, та суміжних з ними галузях (за даними міжнародної аудиторської та консалтингової компанії PricewaterhouseCoopers).

- Акції цільових підприємств, яких стосується цей закон про оподаткування знизяться в перший рік на 22%.

Як ми бачимо ухвалення законопроекту 1210, в нинішньому його варіанті, без більш детального аналізу неприйнятне.

Виникає ряд питань:

Не може ж бути, що б руйнування всієї галузі було навмисним?

Чи можливо це просто халатність, та непрофесійність  розробників законопроекту?

Ще раз хочу зазначити, прийняття законопроекту 1210 у другому читанні без змін може спричинити, що:

- державний бюджет країни втратить: на другий рік -- мінус 18%, на третій рік -- мінус 27%.

- на економічній арені ми також не зможемо конкурувати з ринком Китаю на, який припадає понад 20% українського експорту залізорудної сировини та Росією. Так як законопроект №1210 в першу чергу пропонує збільшити ренту на видобуток залізної руди до 10%, для порівняння в Китаї – 1-6%, в Росії – 4.8%. Також частина рентних платежів при прийнятті закону становитиме 22%, тоді як в Китаї 4,4%, в Росії 2,5%.

- ми ризикуємо зовсім втратити ринок Китаю, та наша залізорудна та гірничодобувна вітчизняна промисловість стане знову залежною від Росії.

- іще одна сторона законопроекту 1210 в тому, що у майбутньому можуть виникнути колізії. Оскільки законотворці спочатку направлено роблять поправки відносно оподаткування окремих галузей підприємств, а потім вже під них буде зроблена загальна реформа оподаткування, хоча повинно бути навпаки.

Наостанок, не зовсім про сам законопроект, а про ініціативу його появи. Чому?

Така завзята законодавча ініціатива депутатів ВРУ відносно підвищення ставки оподаткування залізорудних та гірничодобувних підприємств особливо наводить на роздуми в розрізі її появи, яка була зауважена саме паном Коломойським 27 серпня, (видання Цензор.net). А потім швидка реалізація цієї пропозиції одним із депутатів фракції «Слуги Народу» у вигляді проекту самого закону, вже 30 серпня. Також було дивним надання цьому законопроекту першочергового та термінового статусу, через 5 днів після його внесення на розгляд. Неоднозначним збігом стало звільнення одного із заступників пропрезидентської фракції «Слуга народу» Дмитра Соломчука після голосування за зміни до Податкового кодексу, в яких, серед іншого, обговорювалося саме питання ренти на залізну руду.

При цьому, ще раз хочеться зауважити, що ініціативи законопроекту 1210 не обґрунтовані ні з економічної сторони, ні з логічної, ні навіть із законодавчої.

Такі законодавчі ініціативи від «Слуг народу» все більше змушують до роздумів – для чого або вірніше сказати, для кого? …

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net