Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
15.03.2011 14:17

Антитютюновий комплекс України

Глава Наблюдательного совета «Института правовой политики и социальной защиты», Нардеп VI-VII созывов

Підвищення акцизів на тютюнову продукцію – подвійний зиск для України через ефективне наповнення держбюджету та зменшення кількості курців.

Підвищенняакцизів на тютюнову продукцію – подвійний зиск для України через ефективненаповнення держбюджету та зменшення кількості курців.

Заофіційними даними, у січні 2011 року від акцизів на тютюнову продукцію бюджетУкраїни отримав 1,75 млрд. гривень. Це більше, ніж будь-якого місяця упопередні роки. Загалом, за 2010 рік бюджет України отримав рекордне за всюісторію України поповнення від акцизу на вітчизняні та імпортні тютюнові вироби– 13,06 млрд. гривень, що становить майже 1,5 млрд. доларів. Це більше у 5разів, ніж у 2007 році (2,44 млрд.) і більше, ніж за два останні роки разомузяті – 2008 ( 3,58 млрд. гривень) та 2009 (9,06 млрд. гривень). Хочу нагадати,в Україні найбільші підвищення акцизів відбулися у вересні 2008, травні 2009 талипні 2010 року.

Експертивпевнені, що в Україні ще повною мірою не вичерпаний потенціал для підвищенняакцизних зборів на тютюнові вироби, адже, якщо в нашій країні доля податків(акциз та ПДВ) у вартості сигарети складає 57%, то в Європі цей показник значновищий. За даними Німецької спілки виробників сигарет (DZB), в Німеччині доляподатків в пачці сигарет (19 штук) вартістю 4,7 євро складає 74% (3,48 євро):58% (2,73 євро) – акциз і 15,97% (0,75 євро) – ПДВ.

Підвищенняакцизного збору на тютюнові вироби, окрім збільшення надходжень до державногобюджету, ще й ефективний засіб боротьби з курінням серед населення. Статистикасвідчить, що за останні роки поширеність щоденного куріння суттєво зменшилася з37% у 2005 р. до 25% у 2010 році.

Так,згідно соціологічних опитувань, якщо в 2005 році кожного дня в Україні курили14,1 млн. осіб (10,7 млн. чоловіків – 62,3% та 3,4 млн. жінок – 16,7%), то в2010 році кількість осіб, які щоденно курять знизилась до 10,2 млн. осіб (8,3млн. чоловіків та 1,9 млн. жінок), тобто на 27%.

Важливозазначити, що підняття акцизів та пов'язане з цим зростання цін на тютюновівироби, є науково обґрунтованим та ефективним засобом зменшення кількостікурців, в тому числі і тому, що така продукція стає менш доступною для дітей тапідлітків. Ефективність цього шляху вже зрозуміли в багатьох країнах світу,зокрема Японія у вересні 2010 року збільшила податок на тютюнові вироби на 40%.На початку поточного року підвищення тютюнових акцизів відбулося у Польщі,Кіпрі, Литві, Казахстані, Сербії, Росії, а з 1 квітня 2011 року уряд Молдовипідвищить ставки акцизу на сигарети з фільтром на 50%.

Підвищилисьмінімальні акцизні ставки з 1 січня 2011 року і в Україні (на 0,2 грн. за пачкусигарет з фільтром). Наразі, у ціні українських сигарет акциз зараз складає усередньому 44% ціни, тоді як, згідно директиви ЄС, цей показник, що вказує, якучастку ціни держава бере для суспільних потреб, а яку залишає тютюновимкорпораціям, має складати не менше 57%.

Крімтого, Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні зазначає, що щеодним позитивним наслідком зменшення кількості курців в Україні є позитивнатенденція до зниження захворюваності населення на серцево-судинні захворювання,рак та інші, пов’язані з вживанням тютюнових виробів, захворювання.

В тойже час, не дивлячись на позитивні зміни і зменшення кількості курців в Україні,проблема тютюнопаління все ще залишається дуже гострою. Саме тому боротьба ізтютюнопалінням повинна складатись з комплексу заходів. Науковці, медики,політики і громадськість висловлюють впевненість, що зменшити тенденціювживання тютюнових виробів в Україні здатне вдосконалення законодавства щодопродажу реклами тютюну. За офіційними даними більш ніж 90% населення Українивисловлюється в підтримку заборони паління в громадських місцях, а 30%українців виступають за повну заборону реклами тютюну.

Хочунагадати, що 30 листопада минулого року Верховна Рада України підтримала впершому читанні проект закону №5164, яким саме пропонується запровадити повнузаборону реклами тютюнових виробів. Прийняття цього Закону допоможе знизитиспоживання тютюнових виробів, а також призведе чинне законодавство України увідповідність з міжнародними нормами Рамкової конвенції з боротьби проти тютюнуВсесвітньої організації охорони здоров'я.

Сьогоднів Україні вже діє Закон «Про рекламу», який забороняє рекламування тютюновихвиробів. Але ця заборона не є повною, вона поширюється на рекламу в друкованихЗМІ, на телебаченні, на носіях зовнішньої реклами. В той же час, реклама тютюнумасово присутня в мережі Інтернет, основними користувачами якої є підлітки тамолодь. Крім того, ми доволі часто стикаємось з ситуацією, коли офіційнимспонсором того чи іншого масового заходу, в тому числі, як не дивно, іспортивних змагань, є саме виробник тютюнових виробів.

Рекламутютюну вже заборонено в багатьох країнах на законодавчому рівні. Наприклад, 102країни світу вже мають ефективний досвід проведення антитютюнової кампанії –повна заборона реклами тютюну зменшила паління серед населення на 6-7%. В тойже час, часткова заборона такої реклами виявилась неефективною – паліннязменшилось лише на 1%, а сама реклама перемістилась у незаборонені сегменти. Прикладамислужать Італія (1962 рік), Ісландія (1970), Норвегія (1975), Фінляндія (1978),Португалія (1982), Нова Зеландія (1990), Австралія (1992), Таїланд (1992),Франція (1993), Швеція (1994), Туреччина (1996), Бельгія (1997), Польща (1999),Ірландія й Угорщина (2000 рік), Данія, В'єтнам (2001 рік) та багато інших.

Досвідцих країн показує, що аби швидко й ефективно знизити споживання тютюну,необхідно ввести повну заборону на рекламу тютюну і на спонсорство, здійснюванетютюновими компаніями.

Сайт «Итоги»

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net