Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
20.06.2013 08:29

Ревізія безвізового діалогу з ЄС

Глава Наблюдательного совета «Института правовой политики и социальной защиты», Нардеп VI-VII созывов

День вчора пройшов під знаком безвізового діалогу з ЄС.

День вчора пройшов підзнаком безвізового діалогу з ЄС. Зокрема, провели комітетські слухання у Радіна цю тему. Особливо приємно, що ці слухання відбулись за моєю ініціативою :).

 

Для мене дійсно є великоючестю, що запропонована мною тема парламентських слухань  на тему безвізового діалогу між Україною таЄС сьогодні розпочала втілюватись у життя – наразі на рівні комітетськихслухань, а восени – й на рівні всього парламенту.

 

Чому тема безвізовогодіалогу має бути опорою євроінтеграційної політики України? Українська стороначітко притримується курсу на європейську інтеграцію. Вже 29 листопада уВільнюсі ми маємо чіткий намір підписати Угоду про асоціацію  з ЄС.

 

Щоб успішноімплементувати цей масштабний та непересічний в історії Східної політики ЄСдокумент, щоб мати суттєву підтримку європейського вибору загалом, потрібна нелише політична воля уряду та підтримка еліт, але й широка підтримкагромадськості.

 

Як свідчать результативсіх соціологічних опитувань, чим більше українці  подорожували до ЄС, тим більше вонипідтримують європейський вибір України та в майбутньому – членство України вЄвропейському Союзі.

 

На даний момент, візовастатистика грає проти можливості забезпечити таку підтримку. За данимисоціологічної групи «Рейтинг»,  лише 12%українців відвідували впродовж останніх п’яти років країни ЄвропейськогоСоюзу. 

 

Сьогодні ми працюємо зЄвропейським Союзом  у питанні візовогодіалогу по двох паралельних  напрямках –спрощенню оформлення віз  та лібералізаціївізового режиму.

 

Майже рік тому ВерховнаРада прийняла «посилену» Угоду між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз.Впродовж останніх  трьох місяців посиленаУгода  пройшла всі ратифікаційніпроцедури як в українському,  так і вЄвропейському парламентах. Сьогодні ми перебуваємо на порозі набуття чинностіцієї Угоди, яке відбудеться 1 липня. З чим я вітаю всіх українців.

 

Адже саме з 1 липняматимуть змогу за спрощеною процедурою отримувати безкоштовну, багаторазовувізу до ЄС  нові категорії українськихгромадян. Зокрема, представники неурядових організацій, релігійних громад,професійних об’єднань, учасники офіційних програм ЄС з транскордонногоспівробітництва.

 

Завдяки наполегливій тазлагодженій роботі  Верховної Ради,Кабінету міністрів, громадянського суспільства з одного боку, та  Європейського Союзу з іншого нам вдалосьдосягнути помітного прогресу в імплементації положень Угоди про спрощенняоформлення віз.

 

Мені дуже приємновідзначити, що кількість візових відмов у 2012 році зменшилась до 2,03%. Цехоча на 1%, але все ж менше, ніж в попередньому році. До того ж, тут вартозвернути увагу на динаміку по окремім країнам, яка є набагато більш вражаючою:так,  наприклад, рівень відмов з бокуІспанії впав з 5,05% до 0,29%.

 

Тішить, що частка виданихбагаторазових віз у 2012 році перевищила показники минулих років і досягла38,5%. Збільшення кількості багаторазових віз – це одне з ключових питань, якея обговорюю на зустрічах з послами країн-членів ЄС.

 

Упродовж двох останніхроків я доклала чимало зусиль для переконування європейських партнерів унеобхідності спрощення оформлення віз для українців не тільки де-юре, але йде-факто.

 

Лише у цьому році япровела понад 20 зустрічей з послами країн-членів ЄС саме на візову тематику.Завдяки персональному залученню  окремихглав дипломатичних місій у  візовіпитання вдалось досягнути суттєвого прогресу у процесі спрощення видачі віз дляукраїнців з боку таких країн, як Іспанія, Італія,  Чехія.

 

Також, як я вже писала всвоєму блозі, мною був заснований Консульський клуб – майданчик дляспілкування  консулів країн-членів ЄС,народних депутатів та незалежних експертів.

 

На жаль, поки що багатоконсулів виявились не готовими до публічного обговорення цих питань у публічнійплощині, але у мене є сподівання, що з часом така готовність з’явиться.

 

Поміж тим, досіспостерігається певна кількість недоліків, які в разі їх збереження будутьнегативно впливати на імплементацію й нової, так званої «посиленої» Угоди. 

 

По-перше, це безпідставнівідмови в отриманні багаторазових віз від двох до п’яти років для громадян зпозитивною візовою історією.  Консуликраїн-членів ЄС звикли пояснювати це тим, що українці самі не заявляють просвоє бажання отримати багаторазову візу. Тому я закликаю усіх – зокрема,представників громадських організацій, журналістів – заявляти про свої права йвимагати багаторазові довгострокові візи строком від двох до п’яти років.

 

На мій погляд, має бутивстановлена практика, коли кожен аплікант, який згідно з Угодою має право набагаторазову візу від 2 до 5 років, отримував би її автоматично, незалежно від тривалості конкретної поїздки.

 

Друга перепона, про якудоводиться постійно наголошувати і вважаю не зайвим наголосити ще раз - цеперевищення строку очікування для подачі документів до консульської установи.Нагадую, що така практика є фактичним порушенням Візового кодексу, в статті 9якого чітко вказано: запис на подачу документів повинен здійснюватись, якправило, протягом двох тижнів з моменту звернення, а не протягом 2 місяців, яквідбувається у деяких посольствах.

 

По-третє, все ще багатозапитань виникає у зв’язку з набором допоміжних документів, які вимагаютьокремі посольства, а також терміни їх розгляду. Це документи від довідок з БТІдо банківських виписок. Як на мене, деякі з них суперечать не лише Угоді про спрощення оформлення віз і явнопорушують її положення, але й грають на користь порушенню прав людини. 

 

Які наслідки такихпорушень? Передусім, морального характеру. Процедура отримання віз давноперетворилась для українців  внескінченний  та принизливий марафон.По-друге, фінансові. Якщо врахувати, скільки коштів має тратити українець  на підготовку всіх допоміжних документів, нанеодноразову подачу документів на візу у випадку неможливості відразу отриматибагаторазову візу,  стає зрозуміло, щоціна шенгенської візи автоматично перевищує офіційно  визначену цифру в  35 євро.

 

Що стосуєтьсялібералізації візового режиму, котру Україна здійснює відповідно до Плану дійщодо лібералізації візового режиму. Як ви знаєте, сьогодні Україна перебуває нафінальній стадії виконання 1-ї, так званої законодавчої фази Плану дій.

 

Завдяки мобілізації всіхпарламентських сил, окрім представників Комуністичної партії, нам вдалосьвпродовж останніх двох років суттєво активізувати законотворчу діяльність, якаб дозволила впевнено перейти на другу фазу виконання Плану дій щодолібералізації.

 

Спільними зусиллямипартії влади та опозиційних сил ми прийняли переважну більшість законодавчихактів, необхідних для виконання першої фази. За це я вдячна як своїм колегам зПартії регіонів, так і конструктивно налаштованим представникам опозиції.

 

Перед нами, народними депутатами,залишився лише один виклик: законопроект щодо запобігання та протидіїдискримінації в Україні. Закликаю колег підтримати цей законопроект напленарному тижні, який відбудеться з 2 по 5 липня.

 

І головне: приймаючи цізаконопроекти, ми виходимо з того, що ці закони потрібні не для того, щобсподобатись ЄС, а для пересічних українців, які зможуть у перспективіподорожувати об’єднаною Європою без віз.

 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net