Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
10.04.2013 19:40

Кампанія за ЄС має бути доступною і креативною

Глава Наблюдательного совета «Института правовой политики и социальной защиты», Нардеп VI-VII созывов

Сьогодні на Комітеті з європейської інтеграції виступав посол Британії Саймон Сміт.

Сьогодні на Комітеті з європейської інтеграції виступав посол БританіїСаймон Сміт. Поінформував про зусилля, які вони, британці, докладають допроведення інформаційної кампанії в Україні на підтримку Угоди про асоціацію зЄС. Вдалось і мені висловити деякі думки з цього приводу. А саме:

Ініційована посольством Британії  інформаційно- адвокаційна кампанія  на підтримку  підписання Угоди про асоціацію –  дійсно заслуговує на те, аби під неї буливиділені  відповідні фінансові та людськіресурси.

Ми розуміємо, що інформуванням громадськості в першу чергу має опікуватисьуряд України та  українське громадянськесуспільство, а не Європейський Союз. Ми не маємо права покладатись лише на вашіініціативи та ресурси.  Саме тому ми  розробили відповідну Концепцію  Кабінету Міністрів з інформування населення.Проте, враховуючи серйозні фінансові обмеження, ми будемо надзвичайно вдячні також за вашу допомогу.

Адже дана кампанія – питання нагальне. Ми не можемо дозволити собівитрачати більше часу на координаційні заходи. Ми повинні діяти, тому що ми дійснонацілені підписати Угоду про асоціацію на Вільнюському саміті, а до листопадачасу залишається все менше.

Як саме діяти? Час науково-практичних конференцій та круглих столів дляоднодумців вичерпаний.  Єнеобхідність  нарешті розпочатиширокомасштабну, сплановану кампанію у регіонах України.  Особлива увага має виділятись  креативним вуличним акціям, які б одночаснозалучали представників регіональних еліт, засобів масової інформації тапересічних громадян.

 

Має бути відкритий безпосередній канал спілкування на теми нашоїєвропейської інтеграції не лише для учасників телевізійних політичних ток-шоу. Я від свого імені готова брати участь утаких заходах, у спілкуванні не лише з експертами у Києві, але й пересічнимигромадянами в регіонах. 

 

На сьогодні, за моєю інформацією, вже існує кілька важливих та цікавихініціатив з боку громадських організацій та аналітичних центрів на підтримкуєвропейської інтеграції. Все, що їм не вистачає – системної, а не одноразової,підтримки з боку європейських партнерів.

 

Особливий акцент  має бути зробленийна комунікацію з молоддю та студентством. І тут я б хотіла звернути увагу наважливість роботи у містах з критично важливою кількістю студентів, таких якХарків.  Знову-таки: готова всілякосприяти  організації та проведенню  публічних дискусій на  тему європейської інтеграції  з залученням студентів харківських вузів.

 

І останнє одне побажання. Подібні компанії мають проводитись непрофесійними піар - чи консалтинговими компаніями, для яких тема європейськоїінтеграції – лише робота, а організаціями, які дійсно вірять в свою місіюпривести Україну ближче до ЄС. Буду надзвичайно вдячна, якщо мої рекомендаціїбудуть враховані у вашій подальшій роботі.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net