Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
02.03.2013 18:33

Закон один для всіх

Глава Наблюдательного совета «Института правовой политики и социальной защиты», Нардеп VI-VII созывов

Сьогодні в ЗМІ все частіше стала з'являтися інформація про те, що я є нібито "депутатом-сумісником". Здогадуюся, кому так кортить видавати бажане за дійсне, але зараз не про це.

Сьогодні в ЗМІ все частіше стала з'являтися інформація про те, що я єнібито "депутатом-сумісником". Здогадуюся, кому так кортить видаватибажане за дійсне, але зараз не про це. З усією відповідальністю заявляю, щопоширена інформація не відповідає дійсності. Обравшись народним депутатом, я,як того і вимагає законодавство України, призупинила нотаріальну діяльність увстановлений законом термін. Для окремих "видатних юристів" хочунагадати норми закону:

Відповідно до ст. 3 Закону України «Про нотаріат» нотаріус не можезайматися підприємницькою, адвокатською діяльністю, бути засновникомадвокатських об’єднань, перебувати на державній службі або службі в органахмісцевого самоврядування, у штаті інших юридичних осіб, а також виконувати іншуоплачувану роботу, крім викладацької, наукової і творчої діяльності.

Приватний нотаріус може призупинити свою нотаріальну діяльність в порядку,визначеному Законом України «Про нотаріат».

Зокрема, на підставі п. 7 ст. 29-1 Закону нотаріальна діяльність приватногонотаріуса тимчасово зупиняється на час дії таких обставин, а саме:

«7) у разі обрання нотаріуса на посаду, зайняття якої несумісне зіздійсненням нотаріальної діяльності.»

Отже, в зв’язку з обранням мене народним депутатом України, мною булоподане відповідне повідомлення до Головного управління юстиції в м. Києві протимчасове призупинення моєї нотаріальної діяльності та про укладення договорупро заміщення з іншим нотаріусом, про що свідчить Наказ Головного управлінняюстиції в м. Києві від 28.11.2012 року за № 2973.

На підтвердження, викладаю копії документа. До речі, наскільки мені відомо,інші колеги, про яких також пишуть ЗМІ як нібито про сумісників, також увстановлений законом термін та спосіб, призупинили діяльність, яка є несумісноюз діяльністю народного депутата.

 

111ннн.jpg
2нннн.jpg
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net