блоги

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
17.07.2018 11:32

Трамп більше боїться викриттів Путіна, ніж імпічменту

Анатолій Власюк Журналіст

Зустріч у Гельсінкі спрацювала проти Путіна і Трампа. Світова спільнота тверезітиме швидше, ніж на це сподіваються вороги України.

На прес-конференції Трамп був схожим на слухняного учня Путіна.

Російський президент узяв ініціативу в свої руки. Насамперед це випливає з того, що він скерував Трампу пропозиції щодо подальшого ядерного роззброєння. Це один із основних пунктів передвиборчої програми американського президента. Схоже, саме на це Трамп робить ставку, готуючись до другого президентського терміну.

Путін не став бавитись у конспірологію, заявивши, що Трамп проти анексії Криму. Іншими словами, він не підтримав слова про “Крим – російський, бо там розмовляють російською”, які приписують Трампу, хоча спочатку вони з’явились у записах однієї російської блогерки. У даному контексті це виглядало так, що, мовляв, Трамп визнав Крим російським, але ж ви розумієте – демократична опозиція, вибори восени і таке інше.

Стає все більш очевидним, що за Трампом тягнеться сумнівне минуле, пов’язане з Росією, і він цього боїться навіть більше, ніж імпічменту. Морально імпічмент ще можна пережити: мовляв, доконали опоненти, звинувативши мене в тому, чого насправді не було. А ось компромат, який може викласти Путін, якщо Трамп зробить крок вліво, чи вправо, чи просто стрибне на місці, – не переживеш ні морально, ні фізично. 

Чим ближче до завершення розслідування спец-прокурора Мюллера, чиє прізвище плутав Путін, висловлюючи тим самим свою стурбованість, тим менше корисного для Росії може зробити Трамп. І мова не лише про відміну санкцій проти Росії – а про поділ світу між США, Росією і Китаєм. Саме китайський напрям може стати зараз головним у таємній дипломатії Кремля. Щодо Європи – то їй давно винесли смертний вирок. І англійський Брезкіт – лише квіточки.

На шляху російсько-американської змови стоїть Україна. Дуже важко в даній ситуації знайти союзників, щоби гідно розв’язати цю проблему. Все ускладнюється тим, що всередині країни у Порошенка нема гідних однодумців, а восени фактично розпочнеться передвиборча кампанія. Проте зустріч у Гельсінкі спрацювала проти Путіна і Трампа. Світова спільнота тверезітиме швидше, ніж на це сподіваються вороги України.

 

Анатолій ВЛАСЮК

17 липня 2018 року  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.