Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
14.08.2019 19:51

Єврейська атака на Зеленського

Журналіст

Об’єктивна оцінка українства в трагедії єврейського народу, як, зрештою, і єврейства в трагедії українського народу – ось чого від Зеленського очікують насамперед українці.

Макрон і Меркель дали зрозуміти Зеленському, що їхня політика стосовно Росії й автоматично стосовно України буде зовсім іншою, ніж в часи Порошенка. Поведінка Ердогана засвідчила, що Зеленському слід бути прагматичним у стосунках з Путіним. Трамп сказав, що коли Зеленський домовиться з Путіним, йому дадуть цукерку – дозволять приїхати у Білий дім. Тепер ось візит Нетаньягу, який має поставити крапку в комбінаційній грі Путіна щодо приневолення Зеленського “до миру”, надання Донбасу особливого статусу, амністії убивцям українців і такого іншого, що свідчитиме про капітуляцію України перед Росією. Одним словом, план Помпео-Лаврова у всій своїй ницості.

В Ізраїлі потужне проросійське лобі, з яким рахувався, рахується і змушений рахуватися прем’єр-міністр. Російські й ізраїльські спецслужби співпрацюють – і не лише в питаннях Сирії. Україна ніколи не сходить з порядку денного двох держав. Тому візит Нетаньягу – це ще одна спроба Путіна натиснути на Зеленського. Якщо не зрозуміє – Кремль може вдатися до більш рішучих дій, аж до розв’язання повномасштабної війни із застосуванням авіації. Рокировки на кордоні з Україною, переформатування і переоснащення російської армії більш ніж переконливо свідчать про це. Потім Путін матиме змогу сказати, що пропонував Зеленському мирний план, але той вслід за Порошенком став на стежку війни. І не намагайтеся зрозуміти логіку агресора, бо добрий ворог – це мертвий ворог.

Проте Москва чекає від візиту ізраїльського прем’єр-міністра визнання з вуст Зеленського, що не лише німці, а й українці найбільше з-поміж інших націй були причетні до Голокосту. Теза про український антисемітизм, яка продукувалась в усі попередні роки, заглохла сама по собі. Це ж якими антисемітами треба бути, щоби прем’єр-міністром став єврей Гройсман, а президентом обрали єврея Зеленського. Не українці, а садомазохісти! І ось тепер російські пропагандисти мають нагоду довести всьому прогресивному людству, що український антисемітизм – не вигадка Кремля, а реальний факт.

Насамперед мова йтиме про те, що в Бабиному Яру євреїв розстрілювали українці. Мабуть, не треба заперечувати очевидне. Але слід мати на увазі, що йшла війна, українці були жертвами нацистів, а в кожній нації є герої й покидьки, тому не можна весь народ робити антисемітами. Після голандців і поляків українці треті за кількістю праведників світу – людей, які рятували євреїв під час Другої світиової війни.

Звісно, Кремлю потрібне публічне приниження Зеленським української нації. У нього буде велика спокуса на догоду Росії засвідчити своє єврейство. Але при цьому він може втратити статус не лише політика, а й державного діяча. Об’єктивна оцінка українства в трагедії єврейського народу, як, зрештою, і єврейства в трагедії українського народу – ось чого від Зеленського очікують насамперед українці.

 

Анатолій ВЛАСЮК

14 серпня 2019 року

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net