Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
13.08.2019 20:02

Із Медведчука ліплять президента

Журналіст

Хоча Опозиційна платформа “За життя” зайняла друге місце у парламентській гонці, стало зрозуміло, як мало важить путінське слово.

Ви, мабуть, помітили, що після парламентських виборів головним спікером Опозиційної платформи “За життя” став Медведчук. І справа не в тому, що Бойко і Рабіновіч відпочивають десь на морях-окенах. Медведчук фактично розпочав президентську кампанію.

Слід зауважити, що початок старту вибрано невдало. І не тому, що липнево-серпнева спека парить людям мізки. Хоча Опозиційна платформа “За життя” зайняла друге місце у парламентській гонці, стало зрозуміло, як мало важить путінське слово. Вся російська пропаганда, а також засоби масової інформації п’ятої колони в Україні робили все можливе і неможливе, щоби результат був пристойним, а він виявився мізерним. Присмак фактичної поразки – не кращий для початку нової справи.

Тепер медведчуківці сподіваються бодай на місце заступника Голови Верховної Ради України, хоча відразу після виборів лунали заклики-погрози, що Медведчук сяде в крісло Парубія. Зеленський вирішив по-іншому. Думаю, що цю посаду обійме хтось із “Голосу”. Очолювати фракцію Медведчук теж не буде. Не царська це справа. Йому б для початку вберегтися від жіночих ляпасів гарячих прихильниць Порошенка, бо, схоже, справжніх чоловіків у Верховній Раді не буде, а Парасюк нікому не делегував своїх повноважень.

Путін через Медведчука дотискатиме Зеленського щодо надання Донбасу особливого статусу та амністії вбивцям українців. У рамках плану Помпео-Лаврова, спираючись на парламентську більшість, а разом із Опозиційною платформою “За життя” – і на більшість конституційну, Зеленському буде не складно піддатися на “приневолення до миру”. Будьте спокійні, обставлять усе за вищим розрядом, щоби не відразу пересічний українець зрозумів, що відбулася капітуляція перед Росією.

Наступний крок – зниження тарифів завдяки дешевому російському газу. Треба ж пустити блакитне паливо через українську трубу, щоби газотранспортна система не перетворилася на купу металобрухту.

Паралельно з цим вестиметься наступ на українство. Суттєво права саме українців будуть урізані в законі про мову. Томос фактично втратить своє значення. Пропонував же Зеленсьекий Варфоломію, щоб у розв’язанні цієї проблеми взяв участь Московський патріархат. Ось так крок за кроком Зеленський здаватиме Україну.

А російська пропаганда разом із засобами масової інформації п’ятої колони в Україні вдовблюватиме в голови пересічного виборця, що всі ці ідеї, а також левова частка у їхньому втіленні в життя належать Медведчуку. Тому наступним президентом повинен стати саме він. І не обов’язково очікувати кінця президентського терміну, якщо можна оголосити імпічмент Зеленському.

Думай-те, пане президенте!

 

Анатолій ВЛАСЮК

13 серпня 2019 року

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net