Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
06.08.2019 19:47

Чи встигне Портнов втекти до Відня?

Журналіст

Але даремно Портнов думає, що атакою на Порошенка отримає індульгенцію від нинішньої влади.

Це ж яким треба бути моральним авторитетом, щоби поводити себе так, як робить Портнов. Для мене цей тип є аморальною і ницою людиною. Думаю, що суд у Гаазі встановить склад його кримінальних злочинів.

Портнов як агент впливу Кремля має завдання посадити Порошенка – або ж випомпувати з нього мільярди. Наївно сподіватися, що це такий благородний лицар, який самотужки воює за справедливість. Є в нього спільники як за межами України, так і всередині. Вони постачають його необхідними документами.

В Росії та Україні є чимало людей, які не просто ненавидять Порошенка, а хочуть поховати завоювання Майдану і Революції гідності. Тому слід розуміти мотиви злочинців, які виступають проти українства.

Активність Портнова проти Порошенка можна пояснити ще й тим, що над ним навис Дамоклів меч правосуддя. Поки що Феміда справді сліпа до нього, але їй спеціально затуляють очі. Роблять це недобросовісні слідчі, корумповані прокурори, особисто віддані судді. Але даремно Портнов думає, що атакою на Порошенка отримає індульгенцію від нинішньої влади. Та й сама атака захлинеться через декілька місяців, коли стане зрозумілим, що колишній президент, звісно, не безгрішний, але те, що йому інкримінує Портнов, на кримінал не тягне.

І тут бумеранг повернеться і вдарить Портнова в чоло. Він був одним із трьох китів кривосуддя, разом з Лавриновичем і Лукаш, які через коліно ламали Конституцію і закони, розчищаючи шлях Януковичу до авторитаризму. Наслідком цього стала анексія Криму та російсько-українська війна. Навіть якщо ми залишимо за дужками моральний аспект, юридичний аналіз свідчить, що діяльність Портнова й інших учасників організованої злочинної групи в одних випадках і бездіяльність в інших призвели до цих подій.

Звичайно, необхідно провести розслідування злочинів, які були здійснені під час президентства Порошенка. Сам він несе відповідальність за злочини тих, кого лодучив до своєї команди. Портнов же намагається за вуха притягнути Порошенка до злочинів соратників. Є чимало ображених на Порошенка, які намагатимуться помститися йому, як це робить сам Портнов, за втрачені з вини Порошенка, на його думку, п’ять років життя. Але, на відміну від багатьох інших, Портнов не бідував, а збагачувався. Байка про чесно зароблені гроші потребує підтвердження реальних доходів.

Біда Порошенка в тому, що він до кінця не розслідував злочини Януковича і членів його команди, бо тоді б довелося зачепити тих, кого сам привів до влади, або тих, хто став його союзником. Подібна дилема вже стоїть перед Зеленським. Якщо він піде шляхом Порошенка, то від українців знову приховають правду. Ще гірше, якщо домовиться з ним. З іншого боку, повинна восторжествувати справедливість. Якщо цього не станеться, сліпа помста відкине нас на десятиліття.

Сподіваюсь, що Портнову вже не вдасться втекти до Відня, а Москва просто його не прийме. У Кремлі використовують презервативи за призначенням, а потім викидають як непотріб.

 

Анатолій ВЛАСЮК

6 серпня 2019 року  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net