Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
05.08.2019 20:13

Дмитро Співак може стати Головою Верховної Ради України

Журналіст

Дуже вдарили в голову радянське минуле і російська пропаганда.

Звичайно, не зараз, а коли Віктора Медведчука оберуть президентом України. Фантастика? Нема нічого реальнішого за фантастику, особливо коли Володимир Зеленський показує свою беззубість у протистоянні з носіями ідеї “русского міра” та представниками п’ятої колони, а часто в Україні це одні і ті ж люди.

Після того як Дмитро Гордон на знак протесту пішов з медведчуківських телеканалів, на них зіркою першої величини засяяв Дмитро Співак. Його основним конкурентом є хіба що російський розвідник і український бізнесмен Андрій Пальчевський. Хіба би їх двох перевершив Ілля Кива.

Дмитро Співак – одеський єврей з російською ментальністю, який хоче будувати незалежну в його розумінні Україну. На очах він різко від супротивника Порошенка став прихильником Зеленського, а тепер так само різко сповідує ідеї Медведчука, тобто “русского міра”. Він володіє повним арсеналом типового російського пропагандиста, але, крім цього, ще й уміє вміло запудрювати мізки пересічному глядачеві, видаючи правдоподібне за правду, маніпулюючи фактами, щоби підвести людину до думки, що нам потрібен мир з Росією – звісно, на умовах Кремля.

Дмитро Співак – україножер. Для нього Бандера – ворог народу, а Жуков – герой. Тепер ви розумієте, в чому незалежність України по-співаківськи?

Наш “герой” – кандидат політичних наук. Вважає себе експертом. Сипле прогнозами наліво й направо. Щоправда, ніхто не звертає уваги на те, справджуються вони чи ні. Піпл хаває спічі оратора, плескає в долоні. Завтра у викладі Дмитра Співака йому підсунуть нову порцію інформаційної жуйки. Ваті головне жувати, а не думати. Щодня, крім суботи, Дмитро Співак бере активну участь у п’ятихвилинках ненависті. Основний удар – проти Порошенка, якого, звісно, треба посадити, а ще – поради Зеленському, і насамперед щодо орієнтації на Росію.

Нагадаю, що Дмитро Співак був тридцять третім номером у партійному списку “Слуги народу”, побував на з’їзді, але вчасно зіскочив. Моя версія: його банально перекупили медведчуківці. Гроші зіграли не останню роль, бо за те, що пропагує Співак на ворожих Україні телеканалах, платять набагато більше, ніж могла би дати депутатська платня. Та й амбіції в товариша Дмитра наполеонівські.

На одній із передач він прохопився, що подумає, чи варто йому ставати мером Одеси. Хотів би нагадати експерту, що мери є в Росії. Ну, ще в багатьох країнах. А в нас – міські голови. Що ж, голуба мрія Співака може збутись. Він має досвід роботи депутата Одеської міської ради. Рекламує себе щодня на медведчуківських телеканалах. Хизується власним гострим розумом. Щоправда, його жарти тхнуть нафталіном. Дуже вдарили в голову радянське минуле і російська пропаганда. Мої знайомі одесити кажуть, що ця хвороба невиліковна. А ще вживають на адресу цього діяча міцні словечка, бо знають його справжню натуру, але ж на всіх не вгодиш.

Думаю, що вже на наступних виборах Співак балотуватиметься до Верховної Ради України від медведчуківської партії, хоча маю надію, що до того часу її заборонять як ворожу нашій державі. Більш яскравого виконавця волі Путіна в Україні годі знайти. Тому Співаку – пряма дорога в крісло Голови Верховної Ради, якщо, звичайно, Путін до того часу не відійде від земних справ.

Щось я розмріявся. Заборонять партію Медедчука. Відійде Путін…

А співаки – прагматики, циніки, ненависники українства. Їх може спинити лише наш спротив. А конкретно товариша Дмитра – одесити, показавши йому його улюблений гарбуз.

Чергова московська консерва давно здулась. Сморід від неї ще не дійшов до Кремля. Співак не розуміє, що вже давно закінчив свою пісеньку, причому на фальшивій ноті.

 

Анатолій ВЛАСЮК

5 серпня 2019 року

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net