Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
01.08.2019 20:11

Українські росіяни не люблять російських росіян

Журналіст

Звичайно, ще довго у значної частини населення Криму і Донбасу, інфікованого постпутінським синдромом, залишиться ненависть до України, але вакцини українства вистачить на всіх.

Чимало громадян України, які вважають себе щирими патріотами, думають, що в анексії Криму, війні на Донбасі винен лише Путін. Натомість російський народ буцімто до цього не причетний. Це ж яким сліпим треба бути, щоби не помічати очевидного. Путін не зміг би чинити злочини, якби його масово не підтримували росіяни.

Кремль вдає, ніби не розуміє, що українські росіяни і російські росіяни – це дві великі різниці, тому українських росіян не треба захищати лише тому, що вони росіяни за національністю. 

Коли Москва здійснювала антиукраїнську пропаганду і руками Зеленського змела Порошенка, вона сподівалася, що новий президент підготує Україну до капітуляції. Однак основний електорат Зеленського – це росіяни, налаштовані проти Путіна, а значна частина негативно ставиться і до тих росіян, які Путіна підтримують.

Кремлівські пропагандисти трублять на весь світ, що в Україні триває громадянська війна. Мовляв, брат пішов на брата. Але притомні люди розуміють, що якби не втручання Росії, не було би ні анексії Криму, ні війни на Донбасі. Якщо і є розкол здебільшого у російських сім’ях, то лише тому, що одні за Путіна, інші проти нього. Як тільки російські окупаційні війська покинуть територію України і зникне загроза внутрішнього втручання у наші справи, ми зможемо самі навести лад. Звичайно, ще довго у значної частини населення Криму і Донбасу, інфікованого постпутінським синдромом, залишиться ненависть до України, але вакцини українства вистачить на всіх.

Мої знайомі у Харкові і Запоріжжі, Одесі і Дніпрі кажуть, що негативно ставляться до росіянок, які приїжджають із Росії. Після відомої заборони російських чоловіків, молодших за шістдесят років, нема. Ні, з ними толерантно розмовляють, допоки ті не починають говорити, як в Україні погано. То чого ж ви приперлися сюди? Причому активний спротив російським росіянам чинять українські росіяни, а не власне українці.

Якщо раніше тільки українські росіяни, які воювали проти Путіна, розуміли, що в злочинах проти України винен не лише він, а й росіяни, які його підтримують, то тепер можна сміливо сказати, що до них долучилися й ті українські росіяни, які на війні не були, крім тих, звичайно, хто смертельно заражений ідеями “русского міра”.

 

Анатолій ВЛАСЮК

1 серпня 2019 року    

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net