Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
27.06.2019 15:03

Зеленський посадить Медведчука, Бойка, Рабіновича, Шуфрича

Журналіст

Куму Путіна, як і російському фюреру, глибоко начхати на долю цих українців, як і всіх інших, які загинули під час російсько-української війни.

Якщо він цього не зробить, вони рано чи пізно відберуть від нього владу.

“Русскій мір” сподівався, що Зеленський дуже швидко капітулює перед Путіним. За їхніми уявленнями, перший його візит мав бути до Москви. Мовляв, тоді б ми через десять хвилин мали мир. Звісно, на російських умовах – з автономією Донбасу, амністією вбивцям і таке інше.

Інша їхня мантра – російський газ, дешевший на 25 відсотків, ніж зараз. Здається, Росія готова безкоштовно нам його постачати, лиш би Україна стала її блідою копією.

Нарешті – позаблоковість України. Така собі Швейцарія, в якої нема іншого виходу, ніж процвітати. Про НАТО, звісно, доведеться забути.

Сьогодні згадали ще одну болючу тему. Медведчук повертає чотирьох наших полонених – мовляв, це добра воля ЛНР-ДНР. Куму Путіна, як і російському фюреру, глибоко начхати на долю цих українців, як і всіх інших, які загинули під час російсько-української війни. Їм би відібрати хоч декілька відсотків у “Слуги народу”. Бачте, це Медведчук зробив, а не Зеленський.

Цими райськими яблучками можна обдурити лише наївних людей, наскрізь просякнутих ватною ідеологією. Тверезо мислячі особистості розуміють, що це проект поглинання України Росією.

Порошенко міг посадити Медведчука, Бойка, Рабіновича, Шуфрича. Звісно, кожний має право висловлювати те, що він думає, але за умови, що це не шкодить національній безпеці України. Сповідуючи антиукраїнську ідеологію, ці та інші потенційні в’язні захищають ще й свої фінансово-економічні інтереси, а правоохоронці ніяк не вбачають у їхніх оборудках звичайнісінького криміналу.

Опозиційна платформа “За життя!” зараз розвертає свого воза на 180 градусів, намагаючись донести виборцю тезу про те, яким поганим виявився Зеленський. І все тому, що він не впроваджує їхню російську ідею капітуляції України, бо той має свою – ліберальне процвітання ватного російськомовного населення. Провідники “русского міра” хочуть суттєво знизити рейтинг “Слуги народу”, а то й перехопити владу в президента.

Сподіваюсь, Зеленський виправить помилку Порошенка.

І анекдот наостанок. “Рабинович, тебя посадят”. – “За что?”. – “А ты что, памятник?”.

 

Анатолій ВЛАСЮК

27 червня 2019 року  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net