Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
26.06.2019 18:58

Зеленський домовився з Путіним

Журналіст

Путін нагинатиме Зеленського доти, доки той на колінах не підпише акт про капітуляцію України.

Нещодавні зустрічі Зеленського з Макроном і Меркель виявилися провальними. Про це свідчить голосування французьких і німецьких євродепутатів щодо повернення Росії до ПАРЄ.

За часів Порошенка міжнародна політика замикалася на ньому. В цьому були свої плюси й мінуси. Плюс у тому, що всі ці п’ять років вдавалося стримувати Росію. Мінус, бо Клімкін без підтримки Зеленського не зумів цього зробити.

Подібне сталось би, якби Порошенко залишився президентом, бо Росія давно готувала повернення в ПАРЄ, але це відбулось би з меншими репутаційними втратами для України. До того ж, Макрон не смів би так нахабно викручувати  руки Зеленському переговорами з сепаратистами, а німецькі політики не говорили би так відверто про роль російських грошей у ПАРЄ.

Звісно, Росія клеїть дурника, кажучи, що не хотіла в ПАРЄ. Мовляв, це ініціатива євродепутатів. Ага, вона й відміни санкцій не хоче, але тепер робитиме все, щоби це сталось.

На цьому тлі дивною виглядає заява Клімкіна про буцімто зустріч Зеленського з Путіним у Японії. З’ясовується, що ніякої зустрічі не буде. Одна справа, коли міністерство закордонних справ готує промови президенту в стилі Порошенка, інша – коли організовує зустрічі. Те, що було добре при Порошенку, із Зеленським не пройде, скільки би разів Клімкін не перевзувався у повітрі. Та й той, кого готують на його місце, мабуть, не зрозумів, що Путін змінив тактику стосовно України. З Порошенком, ким би його не вважав Путін, ще рахувалися. Зеленський же в очах Путіна відступив від передвиборчих обіцянок, особисто образив російського президента, назвавши росіян агресорами, так що ніхто з українським президентом панькатися не буде.

Зеленського прийматимуть лідери впливових держав світу. Але це будуть радше протокольно-ознайомлювальні зустрічі, як, наприклад, 1-3 липня в Канаді. Можливо, розв’язуватимуть певні економічні проблеми на користь України, даватимуть дещицю грошей, але нічого суттєвого у протистоянні з Росією Зеленському не вдасться витиснути.

Путін нагинатиме Зеленського доти, доки той на колінах не підпише акт про капітуляцію України. Європа боїться Росію, якій начхати на права людини. Схоже, Зеленський уже домовився з Путіним, але ще зберігає хорошу міну при поганій грі. Його антиросійська риторика може ввести в оману лише непосвячених у таємниці великої політики.

 

Анатолій ВЛАСЮК

26 червня 2019 року  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net