Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.

Віра в Бога і політика – речі несумісні.

Із 24 червня до 11 липня триватиме піст. Петрівка. Саме в цей час політикани різних мастей виливатимуть найбільше бруду на своїх опонентів. Аякже, парламентські вибори. Без брудних політичних технологій не обійтись.

Віра в Бога і політика – речі несумісні. Це не заважатиме кандидатам у народні депутати брати участь у релігійних обрядах. Робитимуть це показово, на очах у журналістів, щоби фото і відео потрапили у засоби масової інформації. Потенційний виборець повинен побачити буцімто їхню побожність. А Лихий задоволено плескатиме в долоні.

Чи міг Зеленський перенести вибори, щоби вони не припадали на піст? Звісно, міг, але навіть не думав про це. Від самого початку свого президентства він показав, що ним керує принцип політичної доцільності. У своїх розрахунках політики посту не враховують.

Під час посту, який співпав із парламентськими виборами, українці грішитимуть більше, ніж зазвичай. Політиканство наскрізь пронизує українське суспільство, а тепер його огидність розвиватиметься з космічною швидкістю і в геометричній прогресії.

Навіть ті з політиків, які вважають себе християнами, не зможуть уповні дотриматися Божих заповідей. Бажання потрапити під купол цирку, даруйте, Верховної Ради переважить всі інші чесноти, які, можливо, ще в них залишились. Знаю багатьох народних обранців, які засідали там. Всі казали, що відчували важкість у сесійній залі, а деякі відверто зізнавались, що негативно змінились у негативному плані.

Піст не просто вносить обмеження у наше життя. Він змушує замислитися над тим, що ми робимо не так. На жаль, це стосується простих смертних, а не політиканів, які рвуться до влади.

 

Анатолій ВЛАСЮК

24 червня 2019 року

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net