блоги

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
12.03.2019 17:02

Страшні не стільки кандидати в президенти, скільки їхні фанати

Журналіст

Ви нічого не доведете фанатам, не переконаєте їх. Розмовляти можна лише з людиною, яка думає.

Нинішня президентська гонка нагадує мені події давніші, коли в сім’ях сварилися, за кого голосувати. Нині родинний розкол проходить по лінії Зеленський – Порошенко –  Тимошенко.

Найбільш небезпечними у передвиборчих перегонах є саме фанати того чи іншого кандидата в президенти. Вони готові горло перегризти опонентам, яких вважають ворогами, хоча свого кандидата возносять до небес і не бачать у ньому нічого негативного. Найогидніше, що заради цього вони готові фальсифікувати вибори.

Рано чи пізно вибори закінчаться, пристрасті вляжуться, сім’ї помиряться, непримиренні фанати питимуть на брудершафт з опонентами-ворогами.

І тоді з’ясується, що компромат, який вони так активно використовували, виявиться фейком, а їхній тепер уже президент не такий білий і пухнастий, як вони уявляли. І стануть вони свого недавнього кумира зносити з п’єдесталу і втоптувати в болото. І ніхто з цих фанатів публічно не покається, не посипатиме голову попелом, мовляв, пробачте, помилився, а спокійно готуватиметься до нової президентської кампанії, щоби обрати нового кумира і змішувати його потім з болотом. Так сталося спочатку з фанатами Ющенка, а потім Януковича. Так буде з фанатами Порошенка, Зеленського, Тимошенко.

Оминайте лихих людей. Ви нічого не доведете фанатам, не переконаєте їх. Розмовляти можна лише з людиною, яка думає. В еру телевізорів таких усе менше, але вони ще є. І майбутнє не за фанатом, а за людиною, яка думає.

 

Анатолій ВЛАСЮК

12 березня 2019 року

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Последние записи

Контакты

E-mail: blog@liga.net