блоги

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
08.03.2019 16:33

Отримав орден з рук Ху…ла – і ти вже не Жванецький

Журналіст

Путін може створювати комфорт лише для жванецьких-шендеровичів-зеленських-гордонів, а тих, хто прагне вийти із золотої клітки на волю, – знищує.

Ви, мабуть, давно не чули виступів Жванецького і не читали його. У нього з’явились антиукраїнські пасажі, “жарти” про санкції проти Росії й таке інше, явно не філософське і глибокодумне, маразматичне скочування до стилю Задорнова. Він не мислить себе одеситом, українцем, а цілком комфортно почувається рабом в імперії, нехай і в золотій клітці, але головне, щоб йому було комфортно.

Путін, звичайно, добре розуміє, проти кого скеровані сатира і чорний гумор Жванецького, але дозволяє собі думати, і щоб так думали інші, що це не проти нього, а проти якогось іншого диктатора, а він до диктатури взагалі не має жодного стосунку. Ну, хочете вважати мене диктатором – на здоров’я, але я диктатор цивілізований, милую навіть тих, хто виступає проти мене.

І коли Шендерович стає на захист Жванецького, мовляв, проти кого ви прете, це ж Жванецький! глиба!, а отримання ним ордену з рук Путіна можна вважати лише дрібним епізодом у житті Майстра, – я розумію, що Шендерович такий же пристосуванець, як і Жванецький, він не є жодним опонентом Путіна, бо для таких, як Жванецький і Шендерович, головним залишається комфортне життя, нехай і в золотій клітці, під цілодобовим наглядом, і людська гідність обмежена теж рамками цієї золотої клітки і не розповсюджується за її межі.

Не знаю як вам, але для мене логічно перекинути місток до Зеленського. Це чоловік із цієї ж когорти. Нехай золота клітка, але я не вийду за рамки Системи, бо тоді мені зроблять некомфортно. Система ж чудово розуміє, що я її критикую і висміюю, але усвідомлює, що я не здатний її зруйнувати, тому не становлю для неї жодної загрози.

Зеленський намагається увіпхати Україну в золоту клітку, збудовану для нас Росією. Шановні патріоти, ви собі бунтуйте, але в золотій клітці, і не виходьте за рамки Системи, тоді все буде добре, зуб даю, а інакше – кадик вирву, як каже Гордон, ще один із комфортників Системи.

Ось тільки українці не хочуть золотої клітки для себе, дітей і внуків. Путін може створювати комфорт лише для жванецьких-шендеровичів-зеленських-гордонів, а тих, хто прагне вийти із золотої клітки на волю, – знищує. Виживання за будь-яку ціну – рабство. А рабів до раю не пускають. Не ставати на коліна перед Путіним, пане Зеленський, а здобувати волю, руйнувати золоту клітку. А комфорт ви собі створюйте в Росії, як Жванецький.

 

Анатолій ВЛАСЮК

8 березня 2019 року  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Последние записи

Контакты

E-mail: blog@liga.net