блоги

Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
09.02.2019 17:29

Єврейські байки Соловйова

Журналіст

Уявляю, що робитиме Соловйов і йому подібні шейніни, скабеєєви, попови, кісєльови, коли Путіна сховають у мавзолей до Леніна, або прах розвіють над Арктикою.

Нещодавно прокоментував пост російського пропагандиста Соловйова в одній із соціальних мереж. Я написав, що свої єврейські байки він розповідатиме в Гаазі, на що отримав відповідь: “Таких, как ты, судили в Нюрнберге”.

Залишу за дужками російсько-шовіністичне хамство Соловйова, бо хам і в кремлівському пісюарі хам. Але якщо він ідентифікував мене як українця, тим самим визнавши, що ми з росіянами не один народ, то в Нюрнберзі за національною ознакою не судили. Якщо він вважає мене бандерівцем, то члени ОУН і УПА не були визнані нацистськими злочинцями на цьому трибуналі. Все це Соловйов знає, але цілеспрямовано й наполегливо втовкмачує російському глядачеві брехню.

Досі Росія не видала всі томи Нюрнерзького процесу. Інакше росіяни дізналися б усю правду, яка не була вигідна Кремлю ні за часів СРСР, ні, тим більше, зараз.

І тут мене вкурвило, як каже мій знайомий. Соловйов думає, що я антисеміт. Безневинне “єврейські байки” вибиває останню клепку з його голови. Тобто якщо я скажу “українські байки”, скажімо, Тимошенко, то я – анти-українець, за логікою Соловйова. А якщо – “американські байки” Трампа, то я проти США. Схиблена логіка кремлівського пропагандиста.

За великим рахунком, антисемітом є Соловйов. Він рішуче виступає проти палестинців, які є семітами. Ти анти-палестинець? Отже, ти антисеміт!

Уявляю, що робитиме Соловйов і йому подібні шейніни, скабеєєви, попови, кісєльови, коли Путіна сховають у мавзолей до Леніна, або прах розвіють над Арктикою. Мовляв, не знав, я виконував накази, Лихий поплутав.

На зорі своєї ще журналістської діяльності Соловйов критикував Путіна. Ставши пропагандистом, зрадивши колег-журналістів, які виступали за свободу слова, возносить кремлівського щура до небес. Цинікові до мізку кісток з відходом Путіна нічого не вартуватиме очорнювати свого колишнього боса, аби врятувати власну задницю. Втім, навіть якщо у Соловйова вливати правду, він все одно блюватиме брехнею.

Але нічого в єврейського антисеміта не вийде. Гаага поставить жирний хрест на Путіні й усіх, хто служив йому безбожжям і брехнею.

 

Анатолій ВЛАСЮК

6 лютого 2019 року

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Контакты

E-mail: blog@liga.net