Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
04.04.2013 14:10

Благодійництво Януковича за чужий рахунок

Журналіст

Благодійництво не терпить розголосу.

Чи готові ви подарувати своїй дружині машину за 370 тисяч гривень? Мабуть, не кожний ось так відразу дасть позитивну відповідь. Хтось грошей не має, а хтось, якщо й має, витратить їх на інші цілі, аби не балувати кохану.

А ось Президент України може слугувати прикладом. Минулого року він саме на цю суму придбав автомобіль Тоуоtа Sienna 2011 року випуску. Якщо вірити оприлюдненій декларації про доходи і витрати за 2012 рік Віктора Януковича, власником цієї машини є його дружина. Цим жестом він заткав рота усім своїм недоброзичливцям, які стверджують, буцімто він загнав пані Людмилу в почесну висилку до Донецька. Як бачите, у будь-який момент вона може приїхати до нього в Київ на люксусовій машині.

А ще Віктор Федорович виступив благодійником. На офіційному сайті Президента України читаємо:

"У 2012 році Президентом України перераховано 7 млн. 432 тис. 400 грн благодійної допомоги дітям, які потребували невідкладної медичної допомоги.

Так, грошова допомога в сумі 160 тис. грн була перерахована Пузійчуку Віктору (с. Базар, Народицький р-н Житомирської обл.), 2010 року народження, на лікування вродженої вади серця. Хлопчик потребував термінової операції.

Грошова допомога у сумі 800 тис. грн перерахована Тарандюк Ані (Овруцький р-н Житомирської обл.), 2011 року народження, яка мала вроджену ваду - відсутність шару шкіри, і потребувала невідкладної операції і лікування за кордоном.

Грошова допомога в сумі 4 млн 682 тис. 400 грн перерахована Смиковському Олексію (Овруцький р-н Житомирської обл.), 2009 року народження, який має вроджену ваду головного мозку і потребує лікування за кордоном.

Грошова допомога в сумі 1 млн 790 тис. грн перерахована Лазаренко Вероніці (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.), 2010 року народження, яка хвора на рак кісткового мозку".

А ще там же знаходимо наступну інформацію:

"Президент України за рахунок власних коштів оплатив свою частину вартості перельоту до м. Салоніки (Грецька Республіка) у сумі 66 тис. 542 грн під час відвідування Святої гори Афон".

Громадянин будь-якої країни міг би пишатися таким президентом, який віддає свої кров'ю і потом зароблені гроші на добру справу. Ось у інших президентів і зарплата більша, але щось я не чув про їхню благодійну діяльність.

До речі, а скільки ж за минулий рік заробив наш Гарант Конституції? У тій же декларації знаходимо відповідь – 774 тисячі 877 гривень. Стривайте, а звідки ж він узяв майже сім з половиною мільйонів гривень, які витратив на лікування хворих дітей? Значить, були якісь "ліві" заробітки?

У декларації Віктора Януковича знаходимо відповідь на це запитання: "У 2012 році Президентові України від ТОВ "Друкарня "Новий світ" виплачено авторську винагороду в сумі 15 млн. 551 тис. грн відповідно до умов видавничого договору, укладеного у 2011 році". Про цю оборудку не писав хіба що лінивий. Суть її зводиться до того, що книжок Віктора Януковича ніхто в книгарнях і бібліотеках не бачив, а гонорар йому виплачено за ще ненаписане. Прямо тобі Моніка Левінськи по-українськи!

І ось коли читаєш таку інформацію, розумієш, що ніяким благодійником у високому розумінні цього слова Віктор Янукович аж ніяк не може бути. І не тому, що він не знати за що отримав понад 15 мільйонів гривень і половиною суми поділився з нещасними дітками. Врешті-решт, це Генеральна прокуратура України мала би поцікавитись, чи все законно з точки зору антикорупційного законодавства у того, хто очолює в нашій державі боротьбу з корупцією.

Благодійництво не терпить розголосу. Люди, переказуючи кошти на благодійні цілі, не трублять про це на весь світ. Цього вимагають віра і щирість благодійника. Тим більше, якщо сумнівні кошти тобою фактично не зароблені.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net