UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.

У період «кінця світу»

Відкриваю Інтернет. «Українська правда. Київ». На головній сторінці п’ять матеріалів: « З Гостинного двору невідомі виганяють активістів сльозогінним газом», «У Києві невідомі захопили автостоянку: постраждала депутат Ляпіна», «Рейдерство на Позняках, або боротьба киян з кримінальним тероризмом», «Під Київрадою «Беркут» топче активістів», «Київрада відклала прийняття бюджету-2013 рік». Дивлюсь на дату і згадую, що саме сьогодні деякі з киян спробували зустріти кінець світу в бункерах під землею.

Молодці! В Києві - на землі і за землю - боротьба. А цим, які в бункерах, їм що – вони п’ють і, напевно, співають… Їм, які висловили свій респект південноамериканським аборигенам, але при цьому побажали гинути окремо від співвітчизників, байдуже, що Київрада готується до виборів. Байдуже, що на вчорашній сесії Київради імовірно один з депутатів «чиста канкретна» спитав іншого: «А ти тіпа хто па жизни такой?». А той, також імовірно, не замислюючись і словесно у лоба: «А пішов ти на…». Не дивно, що перший за названою адресою йти не схотів і... майже... почалася бійка. Хоч і «байдуже», але чудовий привід для перенесення сесії Київради на невизначений термін.

Але знакове заплановане дійство в Київраді вчора таки відбулося. Попов (голова КГГА – російською абревіатура прикольніша), завітавши до сесійної зали на кілька хвилин, офіційно перед депутатами взяв на себе роль «нашого рятівника від бюджетного катка». І поки опозиційний кандидат зайнятий анонсованим в ЗМІ продажем свого дорогого годинника, офіційний Гудвін на прізвище Попов проходить ще одне коло і обіцяє киянам «нормальне життя у 2013 році».                                                  

Таким чином, кінець світу для киян відтерміновано. І шанувальники підвального екстриму можуть спокійно  тверезіти в столичних пабах, шукаючи сакральний зміст в цифрі «2013».

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]