Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.

Постає закономірне питання, де обіцяний 1 мільярд гривень для бюджету 2018 роки від ліцензування лотерейного бізнесу? Чому за півроку після суспільної дискусії про необхідність переліцензування лотерейного бізнесу не відбулося зрушень? Чому прем'єр і мініс

Зараз вчерговий раз заговорили про вірогідність розірвання дипломатичних стосунків зРФ. Коли ця тема періодично лунає з вуст провладних  політиків я особисто розумію, що це не більшеяк перевірка суспільної реакції. На сьогодні Україна і Росія продовжуютьзалишатися в тісній економічній, інвестиційній та міграційній взаємодії. Кількамільйонів наших співгромадян знаходяться в РФ на заробітках і роблять це не відхорошого життя.

Векономіці є кілька тем-маркерів за якими я відслідковую чи змінюється станречей у відносинах з Росією. Однією з таких тем є лотерейний бізнес. Особливогопоступу або принципових, докорінних змін у цій галузі не простежується. Мінфінвже тривалий час активно готує зміни в законодавчу базу і намагається вивестилотерейний бізнес з «тіні». Зараз ця сфера просто за межею контролю. Тому конченеобхідно направити її доходи на фінансування різних бюджетних програм. Кабмінсвоїми діями, а точніше сказати бездіяльністю, дозволяє не змінюватибагатолітні схеми. В.Гройсман та О.Данилюк потурають тіньовому ринку і російськимкомпаніям.

Несекрет, що два з трьох найбільших операторів українського ринку лотерей -«Патріот» і «М.С.Л», опосередковано контролюються однойменними російськимилотерейними компаніями. Дві ці материнські російські компанії належатьолігархам з оточення керівництва РФ. Мова йде про М. Фрідмана з «Альфа-Груп» таІ.Кесаєва, відомого на ринку озброєння. Останньому належить завод ім.Дегтярьова, який випускає зброю, що використовується проти ВСУ на Сході.

Саметому на початку листопада партія "Національний корпус" провела акціюз блокування роботи лотерейного оператора "М.С.Л.". Учасники акціїобклеїли будівля головного офісу "М.С.Л." на по Шовковичній, 50 вКиєві стікерами патріотичного змісту. Активісти «Національного корпусу», більшістьчленів якого є ветеранами АТО, зажадали припинення роботи «М.С.Л» в Україні якросійської компанії, яка спонсорує «тероризм і сепаратизм на сході України».«Національний корпус» назвав «М.С.Л.» «бізнесом, який заробляє кошти на кровіукраїнських воїнів, не платить податки і військовий збір, а також виводитькошти з" Альфа-Груп "в країну-агресора».

Постаєзакономірне питання, де обіцяний 1 мільярд гривень для бюджету 2018 роки відліцензування лотерейного бізнесу? Чому за півроку після суспільної дискусії пронеобхідність переліцензування лотерейного бізнесу не відбулося зрушень? Чомупрем'єр і міністр фінансів вдають що цієї теми немає на порядку денному? Учиєму кабінеті «загубився» проект нових ліцензійних умов для операторів ринкулотерей?

Тому тутВ.Гройсману точно варто розібратися, що коїться у нього під носом. Діяльність«Патріот» і  «М.С.Л.» була офіційнозаборонена в Україні ще в 2015 році. РНБО включив обидві компанії в список 105юридичних осіб, відповідальних за агресію проти нашої країни, і застосував доних санкції. У квітні 2017 року РНБО знову вніс «Патріот» і  «М.С.Л.» в оновлений список санкційросійських компаній. Однак, як в 2015, так і в 2017 крапка в цьому питанні небула остаточно поставлена і росіяни продовжили роботу.

Воно іне дивно, адже контрольний пакет українського лотерейного ринку, а такожможливість вести ігровий бізнес під вивіскою лотерей цим двом російськимолігархам в 2012 році подарував В.Янукович. Тоді представник «Сім'ї» міністрфінансів В.Колобов провів через Верховну Раду закон про лотереї.

ТойНормативно-правовий акт надав росіянам безліч преференцій, проте самим «ласим»подарунком стала можливість вести роботу без ліцензії необмежену кількістьчасу. До тих пір, поки не будуть прийняті нові ліцензійні умови. Нагадаю, щотермін дії ліцензій всіх операторів закінчився ще 2013 році, а перспективи йоговирішення більше схожі на міраж в пустелі, чим ближче наближаєшся, тим вонивіддаляються, а головний кошторис України постійне недоотримує конче необхіднінадходження.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: blog@liga.net