UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
06.03.2023 10:20

Дрон-серіал "Крейсер "Москва" в степах Мачулищів"

Експерт, політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог"

Білоруські партизани з об’єднання BYPOL, які підірвали російський повітряний командний пункт - літак ДРЛО А-50 - на аеродромі Мачулищі в Білорусі, обнародували відео цього підриву.

На ньому відео - унікальні кадри з того самого дрону, який 26 лютого акатував цей комплекс далекого радіолокаційного виявлення та управління.

Варто зазначити, що це вже друге відео про те, як готувалася і здійснювалася атака на російський літак. Напередодні, 25 лютого, був відзнятий розвідувальний політ з посадкою прямо на радіолокаційну станцію - «тарілку» ДРЛО А-50.

Теж захоплююче видовище про те, як «літаючу тарілку» готувалися наступного дня зробити не літаючою, рекомендую.

Більш того, білоруські партизани стверджують, що протягом 14-ті (!) днів вони безперешкодно здійснювали такі польоти до Мачулищів. Цілий дрон-серіал можна було зняти! Однак ППО їх не помічала. Жодного разу. Від слова «зовсім». При тому що літак ДРЛО А-50 – це фактично «очі» для дій російської авіації із Білорусі. І коштують ці «очі», до речі, 330 млн.доларів. А крім ДРЛО А-50 на аеродромі Мачулищі були й інші літаки.

Схоже, час переписувати хіт білоруської групи «Песняри» радянських часів:

Белый аист летит
Над белёсым Полесьем летит…
Белый аист летит
Всё летит над родными полями...

Заміть лелеки час співати про дрон-невидимку, який літає там, де йому заманеться і нападає на того, на кого схоче.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]