UA
Авторские блоги и комментарии к ним отображают исключительно точку зрения их авторов. Редакция ЛІГА.net может не разделять мнение авторов блогов.
29.11.2022 11:59

Кого народила російська гора через дев’ять місяців після початку війни?

Експерт, політолог, директор Інституту соціально-політичного проектування "Діалог"

Думки спеціалістів, які вивчають різного роду зоологічні збочення, розійшлися.

Одні після довгого вивчення під мікроскопом ареалу кремлівського геронтологічного зоосаду змогли роздивитися у цьому зоосаді підстаркуватого пацюка ліліпута-ввпута. Який більшу частину часу проводить на самоті у своїй норі-бункері. І поводиться цілком як описував знавець цього зоологічного загону доктор кацапознавства Лесь Подервянський - «сичав-сичав та й замовк, вигляда з нори як вовк».

Інші змогли побачити, як до великого російського зоопарку підкрадається біле пухнасте звірятко. Як і зазвичай це звірятко підкрадається непомітно, але якого без зайвих проблем можна було побачити здалеку - ще 24 лютого.

Треті залишаються прихильниками традиційного підходу. І доводять, що величезна російська гора, яка лякала світ брязканням зброї і ще рік тому намагалась диктувати великому хижаку із північноатлантичних просторів, де мають бути кордони його вольєру, народила малеееесеньку мишу.

Але в будь-якому разі всі спеціалісти погоджуються в тому, що в результаті надзвичайно проблемних родів російська імперська гора вразила світ своєю повною нездатністю народити щось гідне уваги людства. І власноруч перерізала пуповину, яка пов’язувала цю велику (лише за розмірами, а не за значенням у світі) чахлу останню імперію із магістральним шляхом розвитку людства у 21 столітті.

Залишилось почекати ще трохи - поки цей невдалий продукт еволюції нарешті займе місце там, де й був повинен опинитися ще після розпаду СРСР у 1991 році – на звалище зооісторії.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.
Последние записи
Контакты
E-mail: [email protected]